kurs açmak!!!

Kodla Büyü

umutbilisim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar size bir sorum olacak. ben şu anda formatörüm aynı zamanda hafta sonları için okulda halk eğitim kursları bünyesinde bilgisayar kursu açıyorum..bunun yanında egzersiz açmak istiyorum ama tübitak değil çünkü öğrenci seviyemiz çok düşük..benim eserim benim projem gibi..önerileriniz ya da düşünceleriniz nelerdir?

bizim ilçede de öğretmen istese de kurs,egzersiz açamaz çünkü milli eğitim ve halk eğitim izin vermiyor

allah allah:)) ilginç ya zaten hiç bir uygulamada bölgeler de eşitlik yok herkes kafasına göre takılıyor

Branşınız Fen yada matematikse benim eserim açabilirsiniz...
Satranç belgeniz varsa satranç egzersizi...

hafta sonları için okulda halk eğitim kursları bünyesinde bilgisayar kursu açıyorum demişsiniz. Kurs kime yönelik öğrencimi yoksa belirli bir yaş sınırı varmı.
bilgilendirirmisiniz.

hocam öğrencilere yönelik değil halka yönelik kurs hafta sonları olan.. hatta denetimli serbestlik ile bırakılmış 2 kişi de verdilier

artos065' Alıntı:
bizim ilçede de öğretmen istese de kurs,egzersiz açamaz çünkü milli eğitim ve halk eğitim izin vermiyor

haksızlık ve yanlışlık yapıyorlar. kanunlardan kendilerini üstün görüyorlar. milli eğitim bakanlığına yapılacak iyi bir şikayet veya kapsamlı bir dava buzlarını çözer onların. yumuşacık olurlar ondan sonra.

Geri