Kullanışlı Bir Photoshop Arıyorum..

Kodla Büyü

Kuzey42

Üye
Selamün Aleyküm :wink:

Arkadaşlar Photoshop a Başlamayı Düşünüyorum. Bana Önerebileceğiniz Kullanışlı Photoshp Programları Varmı ?

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim :)

kullanışlı photoshop programı derken herhalde versiyonu demek istedin arkadaşım...şu sıralar gerçi hep aynı versiyonunun egitimleri varya neyse.......

sana başlangıç olarak photoshop 8 i öneririm bu temel photoshoptur hemde egitim derslerini izlerken kafan karışmaz,ama ilerledikçe cs 2..cs3 versiyonlarına geçebilirsin saygılarımla

Kuzey42' Alıntı:
Selamün Aleyküm :wink:

Arkadaşlar Photoshop a Başlamayı Düşünüyorum. Bana Önerebileceğiniz Kullanışlı Photoshp Programları Varmı ?

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim :)

Arkadaşım birşeylere istekli olman güzel. Anladığım kadarıyla da bilgisayar öğretmeni değilsin. olsun, forumumuza hoşgeldin yine de. yardımcı olalım.
Ama önce şunu bilmelisin Photoshop programları diye birşey yoktur.
Photoshop zaten tek bir programdır. Adobe firmasının lisanslı bir programıdır. CS adında bir setin bir parçasıdır. CS3, CS4 gibi. şu an son sürüm CS4'tür. gider satın alırsın ya da nerden bulursun bilmiyorum ama programı kurduktan sonra da internette photoshop kullanımı ile ilgili dersler çok. o dersleri incelemelisin. videolar, slaytlar falan bulup onlara çalışarak zamanla öğrenebilirsin. çok detaylı bir programdır. iyice öğrenirsen harika şeyler yapabilirsin. iyi günler.

Geri