kullanıcı hesabı parolasında F klavye problemi....

Kodla Büyü

MiraCle

Üye
Arkadaşlar parola F klavye de konuyor açılırken doğal olarak Q istiyor. Admin den Q klavyeye ayarladım ama yinede devam ediyo. Aklıma başka bişe gelmedi. Basit bi konu ama cevap bekliyorum....

Arkadaşlar hiç yorum yazacak yokmu ya.. hiç açtığm bi konuda sorduğum bi soruda yardım alamadım... Çok garip...

hocam ben öyle bi sıkıntı olunca q klavyeyi denetim masasından kaldırıyorum temize bağlıoyorum zaten öğrenciler f klavye kullanmak zorunda

win başlatılmadan ctrl+shift kabul etmiyor doğal olarak, ayrıca bütün oturumlardaki admin de dahil Q klavyelerin hepsini kaldırdım sadece F klavye var ama açılırken yinede Qklavyede kabul ediyo şifreyi. Başka çözüm önerisi olan varmı arkadaşlar?

hocam bi kere ban da olmuştu hatta biosa şifre koymuştum sonra pili çıkarmak zorunda kaldım ne yapsa kabul etmedi sendeki gibi en son parolayı kaldırıdım ama bu çözüm değil tabi
sen bence netten araştır bu sorunla ilgili bişeyler bulursun inşaallah

belliki şu an nete girebiliyosun biyerlerden bi şekilde ozaman;

netten lazım olan klavyenin görüntüsünü bul ordan bak yap mesela.kısa ve öz.

Bence de sadece Q klavyeye bakarak tuşların yerini tahmin edip yapabilirsin hocam. Bana da olmuştu. Kolay gelsin. Bundan başka bi yöntem bulursan bizimle de paylaşırsan seviniriz...

Geri