Kullandığınız Dizüstü Markası Nedir?

Kodla Büyü
Re: Kullandığınız Dizüstü Modeli Nedir?

bote67' Alıntı:

Sinirden zaman zaman sesinin titrediği gözlenen Özbükey, olayın bu noktaya gelmesinde bilişim çalışanlarının da suçu olduğunu belirterek çuvaldızı kendilerine batırmayı da ihmal etmedi. Özbükey, "suç biraz da bizde aslında. Yıllarca çevremizde kimin bilgisayarla ilgili bir derdi olsa aman mahcup olmayalım aman başımızdan savıyor gibi görünmeyelim diye anlamasak da yardımcı olmaya çalıştık. Yalan yanlış da olsa her sorduklarına cevap verdik. Ben bizzat oturduğum apartmandaki bilgisayarların yarısına format atmış bir insanım. Ama sevgili arkadaşlarım açık konuşuyorum, bundan sonra bu filmin böyle devam etmesine izin vermeyeceğiz. Artık notebook almadan önce kapımıza gelenlere nasıl bir muamele göstereceğimizi tüm Türkiye görecek" diyerek açıklamasını noktaladı.
Toplantının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özbükey, bir muhabirin "yaa peki bu toshiba'lar çabuk ısınıyor diyolar doğru mu?" sorusu üzerine elindeki optic mouse'u muhabire doğru fırlatarak dernek binasını terketti.

:puhaha: :puhaha:

Tercihim toshiba ama fiyatından dolayı hp aldım.

Başlık model değil de marka olmalıydı hocam. Casper kullanıyorum ama memnun değilim. Hep abimin yüzünden. O sebep oldu casper almama :mrgreen:

2007 de packerd bell aldım. Şuan hala onu kullanıyorum. Performans açısından hala istediklerime cevap verebiliyor ama şuan kasada birkaç çatlak var. İnşallah bi deri bi kemik kalmaz :)))

Dell den yıllardır şaşmam hocam. Toshiba felan hikaye bence 2 senedir makinaya daha format atmadım. ısınma problemi sıfır. makinanın hiç ısındığını görmedim. Toshiba ve HP de ise fanın sustuğunu görmedim :) Üstüne kustular kola döküldü sürahi ile su döküldü 2 defa masadan aşağı düştü canavar gibi hala :)

asus f3e . şubat 2008 de ilk maaşımla almıştım. yoldaşım oldu 5 senedir. kasasında çatlak meydana geldi, kullandığım 5 yıl sonunda donanım olarak özellikel ekran kartı ve işlemci hızı bakımında şimdikilerden geride. onun dışında benim sadık yarim kara asustur desem yerdir:)

Metehan' Alıntı:
Dell den yıllardır şaşmam hocam. Toshiba felan hikaye bence 2 senedir makinaya daha format atmadım. ısınma problemi sıfır. makinanın hiç ısındığını görmedim. Toshiba ve HP de ise fanın sustuğunu görmedim :) Üstüne kustular kola döküldü sürahi ile su döküldü 2 defa masadan aşağı düştü canavar gibi hala :)

maşallah de hocam....

tamamen katılıyorum, dell gerçekten son yıllarda atılımda. toşibaya o kadar para vermeyin.

2007 - 2008 arasında dell inspiron 1520 almıştım. Hala kullanıyorum. yakın zamanda laptop tavsiye isteyen arkadaşlara da dell önermiştim. bir şikayet duymadım.

ilhan79' Alıntı:
2007 - 2008 arasında dell inspiron 1520 almıştım. Hala kullanıyorum. yakın zamanda laptop tavsiye isteyen arkadaşlara da dell önermiştim. bir şikayet duymadım.

dell in malzeme kalitesi nasıl memnunmusun? ben asus almıştım sıraylla menteşesi,usb çıkışları son olarak ta harddiski bozuldu

Geri