Kullanıcılı Site Oluşturma

Kodla Büyü

fat32man

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba. Müdür benden öğretmenlerin kullanıcı adı ve şifreleri ile gireceği ve öğrencileri ile yaptığı veli görüşmelerini gireceği bir site istiyor. Bu şekilde 5den 8e kadar öğrenci ile ne yapılmış ne sorun yaşanmış ne görüşme yapılmış takip edecekmiş. Bu işi yapabilecek online hazır veritabanı olan bir site varmı. Öğretmenlerin gireceğini düşünmediğim için çok kasmak istemiyorum. Basit bir wp sitesi gibi birsey varsa yapacağım yoksa bir google form yapıp vereceğim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Müdür benden öğretmenlerin kullanıcı adı ve şifreleri ile gireceği ve öğrencileri ile yaptığı veli görüşmelerini gireceği bir site istiyor. Bu şekilde 5den 8e kadar öğrenci ile ne yapılmış ne sorun yaşanmış ne görüşme yapılmış takip edecekmiş. Bu işi yapabilecek online hazır veritabanı olan bir site varmı. Öğretmenlerin gireceğini düşünmediğim için çok kasmak istemiyorum. Basit bir wp sitesi gibi birsey varsa yapacağım yoksa bir google form yapıp vereceğim. Şimdiden teşekkürler.
Hocam yerinizde olsam böyle bir topa girmezdim. KVKK gereğince başınız ağrır.

Google forms tan bir form oluştur öğretmenlerle bağlantısını paylaş. "Öğretmen adı" alanı olsun "öğrenci sınıf, no ve adı" alanı olsun. Görüşme yapan öğretmenin "görüşme nedeni" alanı olsun. "Görüşme sonucu" alanı olsun. Öğretmen buralara girsin bitti gitti işte. kullanıcı adı ve şifreye gerek var mı ki? İlla kulanıcı adı ve şifre istiyorsa google formsta o yöntem de vardı diye hatırlıyorum biraz yabancı kaynaklardan araştırma yaparsanız bulabilirsiniz. Ama yukarıdaki hocamızın bahsettiği gibi KVKK gereğince sıkıntı olur mu bilemiyorum. O yüzden hocamızın uyarısını dikkate alarak ufak bir araştırın isterseniz.

Geri