Kudret Ünal Okul Gazetesi Nasıl Olmuş?

Kodla Büyü

ahmetbto

Aktif Üye

Ekli dosyalar

• Okul Gazetesi.jpg
    Okul Gazetesi.jpg
    344 KB · Görüntüleme: 3,298
Beğendim açıkçası, tebrikler.
Bence tek eksiklik büyük resimdeki kızın saçları biraz yamuk kesilmiş gibi. Gerçi saç temizleme işlemi de biraz zahmetli amageçiş biraz yumuşatılabilirdi sanki.

vay be öğrenciler ne çalışma yapmış
okul gazetesi çıkarmak için öğrencileri eğitmek zor olmuştur herhalde

intel4004' Alıntı:

Hocam yanlış anladınız. Tasarım ve düzenleme bana ait. Öğrencilerin katkısı yok. Okul gazetesi çıkarmak için öğrencileri eğitmedik. Ama ikinci sayıda öğrencilere belli görevler vererek bu alanda yetiştirilmelerini düşünüyoruz...

Hocam okul sayfasına koyduğunuz görseli hangi program ile hazırladınız. Sayfa çevirme efektini hangi programla yaptınız acaba ?

Emeğinize ve yüreğinize sağlık hocam. Sevgiyle yapılmış bir çalışma olduğu her halinden belli. Başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar.

Bende diğer arkadaşlara katılıyorum tasarım güzel olmuş sadece kızcağızın kafasını daha yumuşak hatlı hale getirsen güzel olurdu. Köşeli olduğundan dikkatimi çekti. tebrik ederim

Ellerinize sağlık güzel olmuş...

(Cehaletimi mazur görün merakımdan soruyorum) gazetelerin sayfa boyutu nedir veya siz hangi boyutta hazırladınız?

ahmetbto' Alıntı:
intel4004' Alıntı:

Hocam yanlış anladınız. Tasarım ve düzenleme bana ait. Öğrencilerin katkısı yok. Okul gazetesi çıkarmak için öğrencileri eğitmedik. Ama ikinci sayıda öğrencilere belli görevler vererek bu alanda yetiştirilmelerini düşünüyoruz...

gerçekten güzel bir gazete olmuş olmuş hocam elinize sağlık. Öğrencileri işin içine katmak gerçekten güzel olur. bazen güzel fikirler çıkıyor çocukların dünyası çok başka hemde gelecekteki meslek seçimlerinde belkide bir adım bu gazeteci öğrenciler yetiştirebilirsinz :++:

Geri