Kredi kartı dolandırıcılığı 0850 466 35 04 KANMAYIN!!

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
0850 466 35 04 numaralı telefon kendisini yapı kredi bankası genel müdürlük olarak tanıtıp;insanları dolandırmaya çalışıyor...
Önce kredi kartı aidatlarınızın geri ödemesini yapacağız dediler;bende yakın tarihte kredi kartı aidatını geri almak için başvuruda bulunmuştum;açıkçası baştan şüphelenmedim;sevindim..sonra akıllısms yağmaya başladı;diksiyonu son derece düzgün hatun meğer kredi kartı bilgilerimi ele geçirmiş;akıllı sms le onay almaya çalışıyormuş..

Az önce başıma geldi; az kalsın kredi kartımdan 1500 lira çekiyolardı..

Hemen yapı kredi 444 0 444 ü arayarak sordum;böyle bir numara yok yanıtını alınca bi kez daha arayarak;ana avrat soy sop sövdüm...
savcılığa vereceğim dedim dedikleri cevapta nereye verirsen ver oldu...bi şey yapamazlar dedi... :verymad: pes...

TrueCaller yükledim otomatik dolandırıcıları engelliyor banalar bireysel emeklilik digitürk ne varsa engelli rahatım. veli veya tanımadığım insan arayınca da adını yazıyor internete bağlıysa

yildiray75' Alıntı:
TrueCaller yükledim otomatik dolandırıcıları engelliyor banalar bireysel emeklilik digitürk ne varsa engelli rahatım. veli veya tanımadığım insan arayınca da adını yazıyor internete bağlıysa
bende de var hocam ;bu numaraya herhangi bir yazı çıkmadı..

yildiray75' Alıntı:

android sürümü ne hocam sizde.

Geri