KPSS hırsızlığı gözler önüne serildi!

Kodla Büyü

samsat86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sorular çalındığı için iptal edilen 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Eğitim Bilimleri sınavıyla ilgili yürütülen soruşturmada sınava girenler arasında akrabaların adres oyunları tespit edildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, KPSS Eğitim Bilimleri ve Genel Yetenek sınavı sorularının sızdırıldığı iddiasıyla, 4 yıldır yürüttüğü soruşturmada, teknik destek aldığı TÜBİTAK bilirkişileri ilginç detaylara ulaştı. Sınavda 110 ve üzeri doğru yapan adayların birbirleri arasındaki ilişkileri inceleyen bilirkişiler, soy ismi farklı olan ve farklı merkezlerden sınava girenlerin nüfus kütük bilgilerinden akrabalık bağlarını ortaya çıkardı. Gaziantep’te bulunan ev adreslerini ve sınav merkezlerini farklı gösteren ‘Dağlı’ soy isimli 3 kız kardeşin üçünün de 116 puan aldığı tespit edildi.

dönemin başbakanı: “KPSS sınavı son derece başarılı, temiz, sorunsuzdur.”

madem böyle bir şey vardı o zaman neden sümen altı edildi.

atandım2014' Alıntı:
bunu yapanlar haram lokma yemedik diye şov yapanlar. kendilerine gelince gıybet etme,ispat et deyipte milleti başka şeylerle itham edenler. neyse ki herşey apaçık ortaya döküldü. mazlumun ahı yerde kalmaz.Allahın adaleti er geç galip gelir.
:+1:

"Ey mü'mine kin ve adâvet besleyen insafsız adam! Nasıl ki, sen bir gemide veya bir hanede bulunsan, seninle beraber dokuz mâsum ile bir câni var. O gemiyi gark ve o haneyi ihrak etmeye çalışan bir adamın ne derece zulmettiğini bilirsin. Ve zalimliğini, semâvâta işittirecek derecede bağıracaksın. Hattâ birtek mâsum, dokuz câni olsa, yine o gemi hiçbir kanun-u adaletle batırılmaz." (Üstad BSN)

Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakan, OSYM başkanı kesinlikle böyle bir şey yok deyip olayı örtbas etmeye çalışıyorlardı. Burada forumda tartışırken de arkadaşların bir bizi dövmediği kalıyordu( O zamanlar bu ikili birbirinin sırtını sıvazlıyordu). Milletin hakkını yemeyi kendilerine görev bilmişlerdi...yazık bu millete yazık...bu ülke düzelmez!

atandım2014' Alıntı:
bunu yapanlar haram lokma yemedik diye şov yapanlar. kendilerine gelince gıybet etme,ispat et deyipte milleti başka şeylerle itham edenler. neyse ki herşey apaçık ortaya döküldü. mazlumun ahı yerde kalmaz.Allahın adaleti er geç galip gelir.
Aynen öyle, iftira atanlar için de Allahın adaleti er geç galip gelir. mazlumun ahı yerde kalmaz

atandım2014' Alıntı:
:++:
Hizmet Hareketi(!) güzel hizmet yapmış ustaa...

iftira atanlar için de Allahın adaleti er geç galip gelir. mazlumun ahı yerde kalmaz

+1

şimdi algı operasyonlarına kanıp camia yı suçlayanlar
toz dumanın dağılmasını bekleyin hele bir
bu hizmet -hak ise- 10 kat büyüdüğünü göreceğiz ALLAHın izni ile...

Not : Her zaman güçlüden ve zenginden yana olanlar ; şimdi bu lafa da saldıracak
ama olsun
ben doğru bildiğimi söyledim.

anlaşılıyor ki götüren deveyi hamudunla her zaman götürüyor sen durma ders çalış kpss başına ağrılar girsin

Geri