Koybolan excel dosyası

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
merhaba arkadaşlar. idarecim öneml bir dosyasını bulamıyor. arama butonuna isim yazıp üzerine tıklayınca "kısayol olmadığından dosyannn silinmediğinden emin olun" gibi bir uyarı veriyor. klasörde yok. geridönüşümde yok. otomatik kayıt yerindede yok. kes dedim hocam sonrasını hatırlamıyorum diyor. sanırım yapştır dememiş
o dosyayı kurtarma şansım varmı?

Sadece Kes demeyle dosya silinmez. Belki flash belleğe yapıştırmıştır.

Hocam GetDataBack isimli programla deneyebilirsin. Bozuk flashtan dosya kurtardım daha dün.. Yeni olduysa kurtarılma olasılığı yüksek gibi. denemelisiniz...

1- Dosya Gezgini-Görünüm - Seçenekler-Klasör Seçenekleri -Görünüm-Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster seç
2-Bilgisayar-(C)- Kullanıcılar- Kullanıcı Adı -AppData -Roaming - Microsoft - Excel-dosya ismini verdiğiniz excel belgesi burada olabilir

1- Dosya Gezgini-Görünüm - Seçenekler-Klasör Seçenekleri -Görünüm-Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster seç
2-Bilgisayar-(C)- Kullanıcılar- Kullanıcı Adı -AppData -Roaming - Microsoft - Excel-dosya ismini verdiğiniz excel belgesi burada olabilir
veya
Excel Dosya menüsü- Bilgi ekranı -Sürümler başlığı altında kaydetmeden kapatılan dosya burada olabilir
NOT:Bir yerde görüp not almıştım.Umarım faydalı olur.

Geri