Kotlin ile Android Mobil Uygulama Geliştirme Uzaktan Eğitim İleri Seviye Kursu videoları

Kodla Büyü

LocalInternet

Site Gezgini
EBA-ÖBA kurslarını takip eden biliriyim. bu kursu tamamlayamadım. indirilmiş olarak kendisinde mevcut arkadaşlarımız var mı?
buradan paylaşırsa sevinirim. yarısında kalmışım. süre bitti

Hocam çokca açılıyor bu kurs . Tekrardan başvuru yaparsanız ulaşabilirsiniz. Ya da alıp bitiren varsa onlara da açık duruyor bildiğim kadarıyla. Öyle birisi varsa yardımcı olabilir belki

şuan lazım boş vakitte, kursu bitiren bir arkadaşımız bizlere yardımcı olsa? içerik ve BBNET hareketliliği büyük ölçüde azalmış, üyeliğim yeni olabilir ancak 2007 yıllarındaki BBNET sanırım miadını doldurmuş. üzüldüm.

WEB eğitimini biraz daha sıralı öğrenme olarak görmüştüm. burada BTK'da direkt ortadan başlamış. neyse öğrenme arzusu bitmez. selamlar.

Konuyla ilgili eğitim almak isterseniz patika.dev ve Turkcell geleceği yazanlar eğitimlerini öneririm. Türkçe olarak en iyi içerikler denebilir. İngilizce sorununuz yoksa edx, coursera gibi sitelerde yabancı üniversitelerin kursları içerik olarak genellikle doyurucu oluyor.

Geri