koruma programı olmadan masaüstünü koruma

Kodla Büyü

ogretmen006

Süper Üye
Süper Üye
deepfreze vs kullanmak ıstemıyorum fakat masasutundekı duzenınde bozulmasını ıstemıyorum nasıl cozum bulabilirim?

edit : çözümü buldum sanırım bilgisayarımda çalıştı yarın tahtalarda deniyeceğim

calistir gpedit.msc

Kullanici Yapilandirmasi////Yonetim Sablonlari///////Masaustu buradan devre dışı bıraktım en son ayarları duzenlıyor

kısayol eklenebiliyor orada öyle yazıyor ama simgelere dokunmuyor

Hocam bende timefreeze kyrdum 1 haftada 3 tahta coktu. Bende kullanmamayi dusunuyorum.
Masaustu arka plan degistirmeyi kapatip belli sueelerde masaustunu temizlemeyi dusunuyorum simdilik.

Sanırım resmin üzerine sağ tıklayıp masaustu arkaplanı olarak ayarla yöntemi buna rağmen işe yarıyor.

Anlayacağınız engelleme hala engellenemedi.

grup ilkesi oluşturup yapmanız mümkün hatta deepfreeze hic gerek kalmadan doğrudan her seferinde kullanıcı dosyalarını sildirip default klasorunun baslamasını vs yapabilirsiniz. biraz grup ilkelerini inceleyin

bumit' Alıntı:
grup ilkesi oluşturup yapmanız mümkün hatta deepfreeze hic gerek kalmadan doğrudan her seferinde kullanıcı dosyalarını sildirip default klasorunun baslamasını vs yapabilirsiniz. biraz grup ilkelerini inceleyin
hocam adım adım anlatabılrımısınız?

:? hocam hangisini anlatayım konuyla ilgili kitap bile yazılır arama motoruna grup ilkesi konsolu yazın zaten bir sürü makale var işinize hangisi yararsa onu öğrenebilirsiniz.

Bunu hallettiğimizi düşünelim... O vakit;
Öğrenci mesela
* bi programın varsayılan çalıştırıcı programını (birlikte aç ekranı) değiştirse de
* masaustu veya c deki herhangi bir klasörü silse, yeniden adlandırsa, simge yerlerini değiştirse de
* herhangi bir klasörün adını değiştirse de
* kurulu bir programın (misal dreamweaver) varsayılan ayarlarını programı açıp değiştirse de
Vs va vs
Yine işe yaramayacak mı? Cevabınız evet ise bu harika birsey
bumit' Alıntı:
:? hocam hangisini anlatayım konuyla ilgili kitap bile yazılır arama motoruna grup ilkesi konsolu yazın zaten bir sürü makale var işinize hangisi yararsa onu öğrenebilirsiniz.

Geri