koordinatorluk hesabı guncel

Kodla Büyü

tuncay_tuncez

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
27saat fiili dersim var okulumda,(11.sınıf rehberlik buna dahil 1saat,oyleki 3btt-4progtem-10nesne-2acık kaynak-4internet prog ve 3web programcılıgı),20saat koordinatorluk kurum tarafından veriliyor bana da,sorum su maximum kac saat koordinatorluk alabilirim bu ders yukune gore?maddesini bulamadım 20+29 muhabbeti vardı maddesiyle acıklarsanız sevinirim tesekkurler

rehberliği çıkınca 26 saat oluyor. 44-26 = 18 saat koordinatörlük alırsınız hocam.
böylece 24 ekders saat + 2 saat ddhp + 2 saat rehberlik = 28 saat haftalık ekdersiniz olur. yani 20 saat maaş + 28 saat ekders = 48 saat.

dersiniz 30 saat ve üzeri olsaydı o zaman ddhp 3 saat olurdu. böylece 28 değil 29 saat ek dersiniz olurdu.

not : düzeltme -- ben 29 gibi görmüşüm girdiğiniz saati. düzeltiyorum.

Son düzenleme:
27saat fiili dersim var okulumda,(11.sınıf rehberlik buna dahil 1saat,oyleki 3btt-4progtem-10nesne-2acık kaynak-4internet prog ve 3web programcılıgı),20saat koordinatorluk kurum tarafından veriliyor bana da,sorum su maximum kac saat koordinatorluk alabilirim bu ders yukune gore?maddesini bulamadım 20+29 muhabbeti vardı maddesiyle acıklarsanız sevinirim tesekkurler
Hocam 26 saat fiili dersiniz olduğu için bunu 44 e tamamlayacak kadar yani 18 saat koord. Alabilirsiniz.
44un üzerine 10a 1 den 2 saat, sınıf reh. Den 2 saat ve nöbetten 3 saat alabilirsiniz.
20 saat koord. Veremezler size. Verirlerse hatalı olur. Fiili ders ve koordinatörlük toplamı 44 ü geçemez MEB ek ders yönetmeliğine göre

Son düzenleme:
rehberliği çıkınca 28 saat oluyor. 44-28 = 16 saat koordinatörlük alırsınız hocam.
böylece 24 ekders saat + 2 saat ddhp + 2 saat rehberlik = 28 saat haftalık ekdersiniz olur. yani 20 saat maaş + 28 saat ekders = 48 saat.

dersiniz 30 saat ve üzeri olsaydı o zaman ddhp 3 saat olurdu. böylece 28 değil 29 saat eksiniz olurdu.
Hocam rehberliği çıkınca 26 kalıyor

6 farklı işletmeye 10 saat verdiler
her işletmede 1 öğrenci var

Geri