Koordinatörlük ek ders ?

Kodla Büyü

mualliminbiri

Site Gezgini
Arkadaşlar Çpl'de çalışıyorum.Tek öğretmenim alanla ilgili. 34 saat dersim var ,alan şefiyim.Müdür Şimdi haftasonları staja başlayalım dedi.Okul oturduğumuz yere 40 km felan.Haftasonu buraya geleceğiz.Koordinatörlük alan şefliğiyle birlikte olur mu ve kaç saat ek ders almalıyız.

34 saat ders +3 her 10 saatten 37 +10 şeflik 47 yapar maaş karşılığı 20 47-20=27 saat ek ders alıyorsunuz ve alan şefi sınıf alamayacağı alsada ek dersini alamayacağı için şu anda en fazla alabileceğiniz ek dersi alıyorsunuz. hafta sonu stajın özel bir durumu yoksaki o kısmı tam bilmiyorum zaten başkada ders alamazsınız. fahri olur

hafta sonu oduğu için +10 saat ek ders daha alırsın. açık lise ile aynı mantık...

bende şunu anlamıyorum.
Müdür Şimdi haftasonları staja başlayalım dedi
..
2 gün sonra "sıkıldım hoca ara verelim seneye devam ederiz" de der bu gidişle. Kendi kafasına göre nasıl staja başlamayı düşünüyor !!!!

mehmetersin' Alıntı:
34 saat ders +3 her 10 saatten 37 +10 şeflik 47 yapar maaş karşılığı 20 47-20=27 saat ek ders alıyorsunuz ve alan şefi sınıf alamayacağı alsada ek dersini alamayacağı için şu anda en fazla alabileceğiniz ek dersi alıyorsunuz. hafta sonu stajın özel bir durumu yoksaki o kısmı tam bilmiyorum zaten başkada ders alamazsınız. fahri olur

mehmetersin hocamın dedikleri doğru ek olarak haftasonu staj yaptıracaksanız +10 saate kadar ücret alınabiliyor ancak stajlarda 1 ders saati 60 dk üzerinden hesaplanıyor günde 8 ders saatine göre açılabiliyor. Toplamda 40 hafta yani 40*8=320 saatlik staj olacak. Yani haftalık ek dersiniz 27+8=35 saat olur.

Mesleki eğitimlerden birine soruşturma açılmıştı haftasonu koordinatörlük yüzünden

Yok teknik lise değil. Yönetmelikte yazıyor haftasonları staj olur diye hocalarım.Yöre öğrencileri hayvancılık felan yapıyor yani yazın öğrenci bulma ihtimalimiz hiç yok ekime kadar. Mecburen haftasonları gelmeliyiz müdür bu şekilde izah ettiği için kabul ettik. Ama işte haftasou kaç saat ek ders alınıyor onu bilmiyordum. 10 saat demişsiniz çok teşekkürler bilgilendirdiğiniz için değerli hocalarım.

Geri