Konyada Görevlendirmeler tamam

Kodla Büyü
Değerli Arkadaş Onay Yazısını koymanız mümkünmüdür Ereğliden ses yok hala beklemedeyiz bakalım

ilsis' Alıntı:
Değerli Arkadaş Onay Yazısını koymanız mümkünmüdür Ereğliden ses yok hala beklemedeyiz bakalım

Gelen onay ve karatay liste

Ekli dosyalar

• B.T.GörevlendirmeOnayı.rar
    1.4 MB · Görüntüleme: 125
karatay ortaokul ve ilköğretimlere de görevlendirme yapmış...selçuklu yapılmayacak demşti. şimdi telle haber geldi bizede.

Bende selçukludayım ama henüz bişey söylenmedi bana, yani okula yazı gelmiş olsa müdürüm kesinlikle arar söylerdi. Ders programıma göre de pazartesi başlamam gerekir. Başka bir okula gideceğim için sıkıntı yaptım şimdi. Ne yapsam acaba, pazartesi sabah belli olurmuki?

Ayrıca Selçukluda ilkokullara görevlendirme yapmayacaklarını söylemişlerdi, Karatay niye yapmış peki? Aynı ilde böyle ikilik olurmu ya, haksızlık bu yaptıkları...

azra' Alıntı:
Bende selçukludayım ama henüz bişey söylenmedi bana, yani okula yazı gelmiş olsa müdürüm kesinlikle arar söylerdi. Ders programıma göre de pazartesi başlamam gerekir. Başka bir okula gideceğim için sıkıntı yaptım şimdi. Ne yapsam acaba, pazartesi sabah belli olurmuki?
listeyi göndermişler bana, isminizi söyleyin bakiyim

azraya yakın arzu diye biri o var o sizseniz görevlendirilmişsiniz :mrgreen:

Arkadaşlar görevlendirme sadece merkez ilçelere mi yapıldı yoksa Konya nın diğer ilçelerinede görevlendirmeler yapıldı mı?

hayırlı olsun arkadaşlar, listede orta okul yada ilkokul yazanlar sadece kendi okulunda mı görevlendirildi.

Arkadaşlar özür dileyerek konudan biraz alakasız olacak ama Konya'da branşımızda açık okul var mı sizlerin daha iyi bileceğini umarak soruyorum

Konya Ereğlide sözde onay sadece fatih olan liselere alınmış olduğunu söyleniyor ilkokul ve orta okullara bilişim sınıfı olsa dahi onay çıkmadığı söylenmektedir bu nasıl bir onaysa göremedim gitti bakalım sonumuz hiç iyi değil

Arkadaşlar Konya Merkezde görev isteyenler görevlerine başladı. Herkese hayırlı olsun başarılar.
Ancak benim görevlendirildiğim okulda SELÇUKLU'da FATİH projesi alt yapısı yapılmamış, okul elektrik hattında sıkıntı varmış vs. vs.
Bizim okulda yapmamız gerekenler adına Eğitici arkadaşlar bilgilendirme toplantısı yapacaklardı SELÇUKLU daki toplantda söylemişlerdi. Bilginiz varmı bu konuda?

Konya merkez ve ilçelerinde ilköğretimde başvuru yaptığı halde görevlendirme yapılmayan var mı?Konya Ereğli de aktif bt olan ilköğretimlere görevlendirme yapılmadı.

2. dönem yenidenmi görevlendirileceksiniz. görev tarihiniz ne zamana kadar?

Selçukludayım. kendi okulumda bugün ders programı değiştirildi.15 saat dersim var. 2 buçuk güne sığdırılması gereken program 3 güne yayılmış. idareye tepki gösterdim. ilçeyi aradım haftaya toplantı yapılacakmış. şikayetlerinizi orada söylersiniz dediler. bakalım bu toplantıda bizi ne süprizler bekliyor...

yagmurumsu82' Alıntı:
Selçukludayım. kendi okulumda bugün ders programı değiştirildi.15 saat dersim var. 2 buçuk güne sığdırılması gereken program 3 güne yayılmış. idareye tepki gösterdim. ilçeyi aradım haftaya toplantı yapılacakmış. şikayetlerinizi orada söylersiniz dediler. bakalım bu toplantıda bizi ne süprizler bekliyor...
toplantıdan benim haberim yok. inşallah kötü bir sürprizle karşılaşmayız :?
nöbet yüzünden ben de müdürle biraz tartıştım. neyseki sildiler beni nöbet listesinden

Geri