Kompresör öneriniz?

Kodla Büyü

alioser

Aktif Üye
Arkadaşlar bilgisayar labaratuarına bilgisayar temizleme kompresörü alacağız.
kullanan arkadaşlardan önerisi olan varmı?

S-LINK 800W olan kompresörü kullanıyoruz, gayet memnunuz. Ancak fiyatı 50-65 TL arasında. Gittigidiyor gibi sitelerde Blower marka bir kompresörü 20 TL'ye satıyorlar. Bunu da deneyebilirsiniz.

çin malı kompresörler var artık herşeyde olduğu gibi 1 milyoncularda bile satılıyor,25-30 TL alabilirsin 500w lık falan

Hocam S-LINK 600W olanını aldım. tertemiz yapıyor kasanın içini :) 30 TL'ye aldım daha geçen hafta. İzmirden getirtiyor bilgisayarcı.

benim de niyetim var komprosör almaya :D s-link almayı düşünüyorum tavsiyelere göre ama blowerın ucuz olması acaba dedirtiyor bana. blower kullanan var mı ki forumda, artılarını, eksilerini söylese bize?
yakuphan' Alıntı:
S-LINK 800W olan kompresörü kullanıyoruz, gayet memnunuz. Ancak fiyatı 50-65 TL arasında. Gittigidiyor gibi sitelerde Blower marka bir kompresörü 20 TL'ye satıyorlar. Bunu da deneyebilirsiniz.

ben de kompresör alacağım, çok farklı fiyatlarda ve markalarda kompresörler var, tavsiye edebileceğini bir kompresör var mı?

slink marka iyidir hocam. kaç yıl olmuş kullanıyoruz. Bir sorun çıkarmıyor. 50-70 tl arası fiyatı.

Geri