kolay bios winkey öğrenme win10da çalışıyor

Kodla Büyü

wgolf

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bios windows key bu küçük programla imaj atıktan sonra bile öğrenebiliyorsunuz en güzel özelliği windows 10 da çalışıyor basit kopyala yapıştır yapıyprsun etkinleşiyor

adem hocanın win10 yükleyecekseniz administrator hesabını açın oradan etkinleştirin etkinleştirmek için yönetici oturumuyla açmanız lazım win10 da kullanıcı değiştirmeek için ctrl+alt+deleteye basın

Ekli dosyalar

• OemKey.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 274
Allah razı olsun. Çok iyi o zaman. Peki önceki işletim sisteminin windows 7 ya da 8 olması farkediyor mu? Windows 7 de key gömülü değil. Olur mu acaba

Bu konuyu neden kimse takip etmiyor mu. Böyle bir şey varsa çok güzel diyorum. Deneyenlerin dikirlerini merak ediyoruz. Konuyu açan arkadaş başlığı daha net yazarsa iyi olur

evet bios üzerindeki bir tıklamayla kayıtlı key i alıyor çok kolay
faz2 olan bir çok akıllı tahtada denemiştir. win8 yüklüyken win10 imajı attınız diyelim biosdan key almayı unutunuz bunu çalıştırıp kopyalayıp etkinleştire tıklayıp yapıştırın oldu bitti.

zaten biosda key yoksa size okunamıyor diye hata verir sadece biosa gömülüyse okur.

yazılım sahteciliğine yakalanan xp de denedim, key i değiştiremedi, vista yüklü vestel bt bilgisayarında denedim, hiç çalışmadı program.

Geri