Klasörlere Farklı Şifreler

Kodla Büyü

ses

Site Gezgini
Bilgisayarda oturan her sınıf için bir klasör açtım ve her hafta yaptıklarını oraya kaydetsinler ve klasörlerine şifre ile girsinler istiyorum. Çünkü birbirlerinin çalışmalarını bozuyorlar, şifreleme programlarını inceledim, bir çoğu shareware.Super Folder Lock Expert programı tam istediğim program ama o da 30 kullanımlıkmış, bana yardımcı olursanız sevinirim...

klasör şifreleme ile uğraşma hocam.kısıtlı kullanıcı ile kullanıcıları oluştur, klasörleri aç,eklediğin kullanıcılara klasörü kullanma izinlerini ayarla :idea:

12 tane sınıfım var bu kadar kullanıcı tanımlayabilirmiyim???

Şifreleyici adında bir Türk yazılımı buldum denemek isterseniz...

Ekli dosyalar

• Sifreleyici.rar
    443.4 KB · Görüntüleme: 114
evet klasörleri silme sorun gerçekten, Super Folder Lock Expert programı silmeyi de engelliyor tam sınıfta kullanılacak program klasöre tıklayınca şifre soruyo şifresini yazıp girecek öğrenci süper ama işte program shareware maalesef..

ses' Alıntı:
evet klasörleri silme sorun gerçekten, Super Folder Lock Expert programı silmeyi de engelliyor tam sınıfta kullanılacak program klasöre tıklayınca şifre soruyo şifresini yazıp girecek öğrenci süper ama işte program shareware maalesef..
NAsıl silmeyi engelliyor?anlamadım.2 şık var.
Ya dosyaları şifreleyip gizli yapıyor.
yada
Silinmesinide engelliyorki .İmkansız ben sistemimde görüpte silemediğim hiç bir şey karşıma çıkmadı şimdiye kadar.Sanırım 1. maddeyi uyguluyor.

klasörü sil değince dosya silme hatası veriyor, bu da öğrencilerin silememesi için yeterli..

Geri