Klasör Güvenlik Ayarları ile ilgili bir soru?

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Flash belleğimde klasörlerin güvenlik ayarlarını ayarlamak istiyorum. Aşağıdaki resimdeki sadece 3.0 Korumasız klasörünün silinmesini engellemek istiyorum. Fakat Bir alt klasörde bulunan scratch klasörününde silinmesi engelleniyor. Ben scratch klasörünü istediğim gibi silmek ve düzenlemek istiyorum. 3.0 Korumasız klasörüne Sadece bu klasöre uygula dememize rağmen niçin alt klasörlere de bu ayar uygulanıyor.

klasorayarlarie6c70.jpg

ayarlar.jpg

takip

3.0 korumasız klasörünü ayarladıktan sonra scratch klasörüne tüm denetimleri verdiniz sanırım

k45abalı' Alıntı:
takip

3.0 korumasız klasörünü ayarladıktan sonra scratch klasörüne tüm denetimleri verdiniz sanırım
Hocam aslında scratch klasörü burada bir örnek. Scratch klasörü gibi onlarca klasör olduğunu düşünün tek tek ayar yapmak çok zor. Evet ayarı yapınca elbette oluyor düzeliyor. Benim sıkıntım şu. Niçin yanlızca bu klasöre uygula dememe rağmen tüm alt klasörlere aynı ayar yapılıyor

k45abalı' Alıntı:
takip

Hocam aslında scratch klasörü burada bir örnek. Scratch klasörü gibi onlarca klasör olduğunu düşünün tek tek ayar yapmak çok zor. Evet ayarı yapınca elbette oluyor düzeliyor. Benim sıkıntım şu. Niçin yanlızca bu klasöre uygula dememe rağmen tüm alt klasörlere aynı ayar yapılıyor

Geri