klasör var ama görünmüyor

Kodla Büyü

mftsamsun

Üye
flash diskte virüs temizliği yaptıktan sonra içindeki tüm klasörler görünmez oldu,klasör var boyut olarak gözüküyor ama klasörün şekilleri gizlendi ve klasörler erişemiyorum, aynı şekilde hard disk tede tarama yaptıktan sonra bazı klasörler kayboldu,. acap nedendir???bilmediğim virüs mü var klasörleri görünmez yapıyor?

evet arkadaşım aynı sorun bendede var klasörlerin adını yazdığımda içine giriyor. Ama flash diskin ana dizinindeki klasörler görünmüyor Acaba neden? Yardım pls.

Gizli olmasın klasörler. Gizli dosyalar ve korunan işletim sistemi dosyalarını göstermeyi deneyin klasör seçeneklerinden.

arkadaşlar muhtemelen virüs var bilgisayarında ve ilk olarak virüsü taratman gerekir antivirüs programı ile... daha sonra klasör seçenekleri/görünüm/korunan sistem dosyalarını göster seçeneğini kaldır ve usb bellekteki dosyaların gizli özlelliğini deiştir.

2 gün önce benim başıma geldi.antivirüs işe yaramadı.bende hirens boot cd ile pc yi açtım orada flashın içindeki dosyaları gördü bende başka yere kopyalayıp diske format attım

Geri