kızıma isim bulamadım hala :(

Kodla Büyü

silence+

Site Gezgini
arkadaşlar yaklaşık 1 ay sonra kızım olacak inşallah ama bir türlü isim bulamadım. isim önerilerinizi alabilir miyim ?

REYYAN SU
anlamı: reyyan sadece oruçluların girebileceği cennet kapısı demek,su de bu ismin sonuna iyi yakışır :+1:

Elif yada Zeynep koyardım kızım olsa. Benim de erkek çocugum olacak inşallah;
isim konusunda hala kararsısız :mrgreen:

Hocam şimdiden Allah bağışlasın diyeyim. Ben kızıma ESİL ismini verdim ve çok da memnunum. Ama daha önce BEYZA ismi de hoşuma gitmişti. Eşim de ALAZ ismini düşünüyordu. Kafanızın ne kadar karmaşık olduğunu biliyorum. İnşallah son dakikaya kalıp zorlama bir isim vermezsiniz.

nehir
eylül
mira= yol gösteren yıldız.
roşna = göz bebeği(kürtçedir)

Hocam bu ismi de beğenmezsen, başka hiç bir ismi beğenmezsin. Açıklıyoruuuuuuuuuuum. NEVA

esil neva ve mira çok hoşuma gitti.ben çerkesim ben de kızım olursa adını leris koyacağım :)) kimse koymasın ama.kuzenlerimin isimleri dinemis albina nefin neris bunlar cerkes isimleri ve ben cok beeğniyorum

valla goruyorumda herkesin isim anlayisi cok farkli soylenen isimlerden en cok eslemi begendin bi daha kizim olursa dusunebilirim en begenmediimde neva neva color diye sac boyasi qeldi aklima bu arada benim kizimin adi DERiN BİRCE

kızımın adı ZEYNEP AZRA eğer bir kızım daha olursa adını SERRA koymayı isterdim. oğlum olursa ise AGAH MİRZA düşünüyorum..
SİDRE BETÜL de güzel isim, BETÜL BERRE de hocam karar verirseinz paylaşın lütfen:)

eski konuları araştırın isimlerle ilgili bir sürü konu açılmıştı.

"Ayşen"' Alıntı:
valla goruyorumda herkesin isim anlayisi cok farkli soylenen isimlerden en cok eslemi begendin bi daha kizim olursa dusunebilirim en begenmediimde neva neva color diye sac boyasi qeldi aklima bu arada benim kizimin adi DERiN BİRCE

bence de çok değişik anlayışlar var. mesela kızım olursa sizin kızınızın ismini hiç istemezdim doğrusu. tabi anlayış meselesi

Geri