Kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş...

Kodla Büyü
ne iş yapacaksa odada.. normal şartlar altında bir millet vekili ne iş yapar arkadaş ya.. hiç anlamam.. ortalıkta siyaset yapan 50 kadar millet vekili dışında hiçbiri ortalıkta yok. 500 tanesini neden besleriz anlamıyorum.

düşünün bir millet vekili istediği şirketi kurup istediği işi yapabiliyor.. o da sonuçta bir memur.. eee.. o zaman neden bizim ek iş yapmamız yasak.. emeklilere bile ek iş yapmak yasak.. !!!

millet vekili seçildikten sonra tbmm'ye hiç uğramasa gününü gün edip gezip tozsa makam arabasıyla hem maaşşını alır hem emekli hemde yahu kardeşim geçkaldın neredensin demeyi geç 2 aydır neredesin diyen bile olmaz.. yuh yaa..

millet vekili neden 2 ayda emekli oluyor da ben 60-65 yaşıma kadar çalışmalıyım..

millet vekili neden %100 zam alıyor arkadaş.. neden..

neden bunlara oy veriyoruz..

neden bunlar yanlış..

ne saçma sapan bir dünya..

kendine %100 zam yapınca helal mi oluyor o maaş arkadaş..

tayinci42' Alıntı:
ne iş yapacaksa odada.. normal şartlar altında bir millet vekili ne iş yapar arkadaş ya.. hiç anlamam.. ortalıkta siyaset yapan 50 kadar millet vekili dışında hiçbiri ortalıkta yok. 500 tanesini neden besleriz anlamıyorum.

düşünün bir millet vekili istediği şirketi kurup istediği işi yapabiliyor.. o da sonuçta bir memur.. eee.. o zaman neden bizim ek iş yapmamız yasak.. emeklilere bile ek iş yapmak yasak.. !!!

millet vekili seçildikten sonra tbmm'ye hiç uğramasa gününü gün edip gezip tozsa makam arabasıyla hem maaşşını alır hem emekli hemde yahu kardeşim geçkaldın neredensin demeyi geç 2 aydır neredesin diyen bile olmaz.. yuh yaa..

millet vekili neden 2 ayda emekli oluyor da ben 60-65 yaşıma kadar çalışmalıyım..

millet vekili neden %100 zam alıyor arkadaş.. neden..

neden bunlara oy veriyoruz..

neden bunlar yanlış..

ne saçma sapan bir dünya..

kendine %100 zam yapınca helal mi oluyor o maaş arkadaş..

bi iş yapsın diye değil zaten sadece seçildiği ilin halkını temsil etsin diye seçiliyor ki! seçen vekili mi seçiyor yoksa partiden dolayı o vekile mi oy vermek zorunda kalıyor bu tartışılır...

yazdıklarınıza gelince katılmamak elde değil, ama en iyisi, bunları hiiç görmemek, duymamak, düşünmemektir...

beter olsun, oturduğu koltuğun vidaları meclis tv canlı yayındayken kırılsın yere savrulsun.

Koskoca mecliste ona oda mı yok. Alt düzey birini odasından çıkartıp ona verirler. Bu dünyada yeri çok da diğer tarafta işi zor. Bir neslin yokolmasında öğretmenlerin mesleğinden soğutulmasında elinden geleni yaptı. Bu kadar insanın hakkını nasıl ödeyeceğini düşünsün.

Bu adam emekli edilsin yan alanı siyaset yada sosyoloji olan bir sınıf öğretmeni bunun yerine atansın

Geri