Kılavuz Yayınlandı-Anadolu Liseleri

Kodla Büyü
Sınav puanına göre atama en son yapılacak. Açık okul kalırsa tabi :(

İl dışı yine yok..Atamalar valiliklerce yapılacak.

Ayrıca alan değiştirenlerde sıkıntı olacak gibi görünüyor. Kendi alanında en az 3 yıl görev yapmak gerekiyor. Alan değiştiren BT öğretmenlerinden anadolu liseleri sınavına giren varsa anadolu liselerine atanamıyorlar. (Bakınız 19.Madde)

Tebliğ ve ilişik kesme işlemleri dönem sonunda yapılacak

Yeniden Atama: 19 Kasım

Uygulama Sınavı: 27 Kasım

İlk defa atama: 10 Aralık

hugo4545 sen Kırşehir'den tayin olmadın mı hocam ne işin var Kırşehir meb'te... :D

diğer yerler neden yayınlamadı valilikler yaptığı için mi?bölgesel bi uygulama olacak ohalde

eee ne bu şimdi, sınava girenler hava alacak gibi. öncelik şu anda görev yapanların veya önceden kadrosunu almış ama anadolu dışında çalışan öğretmenlerin. Ya arkadaş hep diyorum yol verin şu gençlere ya.

hocam benim 2009 da girdiğim sınav sonucu sanırım artık geçerli değildir,ilk atamalar için sınav yapılacak mı bi bilginiz var mı?

olcay34' Alıntı:
hocam benim 2009 da girdiğim sınav sonucu sanırım artık geçerli değildir,ilk atamalar için sınav yapılacak mı bi bilginiz var mı?

O zaman atanmışmıydınız yoksa sınava girdiğinizle mi kaldınız?

yeniden atama süresi ile ilgili bir madde var mı ben göremedim ..Yani en fazla kaç yıl önce ayrılanlar başvurabilir?

arkadaşlar %45 i ilk atamaya ayrılacak var olan kadroların. peki %55 yeniden atamada dolmazsa ne olacak...?

arkadaşlar yeniden atama yapabilmek için şu kadar yıl anadolu türü lisede çalışmış olmak gibi bi şart var mı acaba?

Yeniden atama için önce sınavla anadolu kadrosuna atanmış ve herhangi bir sebeple ( özür durumu, isteğe bağlı atama) ayrılmış olmak gerekiyor.

McRAM' Alıntı:
arkadaşlar %45 i ilk atamaya ayrılacak var olan kadroların. peki %55 yeniden atamada dolmazsa ne olacak...?
Sanki boşta okul kalmış gibi ilk atama gideceklere tavşanın suyunun suyunu bırakmışlar. Bizim branşta norm konusuna düzenleme yapılmadığı sürece Anadou lisesinde görev yapmak kısa bir maceradan ibaret olacak. Ders yine seçmeli idareci bugün ders saatini çok girip normu var gösterip okulu tayine açar, bir sonraki güncellemede ders saati az girildiğinde yine norm fazlası ve en yakın ilköğretime gitme durumu olacak.

Bir ihtimal meslek liselerinin anadolu kısımlarını açarlar diye sınava girdim. 2008 deki atamada anadolu kısmı olan meslek liselerine de alım yapılmış. 2010 Şubattaki alımda ise sadece normal anadolu liselerine alım yapılmış. Geçen sürede de anadolu ataması yapmadılar.

Geri