KEŞFET ALİ KEŞFET

Kodla Büyü

alpaygunes

Süper Üye
Süper Üye
Hedefimiz
Bizler teknolojiyi tüketen değil üreten çocuklar yetiştirerek Türkiye’nin ileri teknoloji üreten ülkeler arasında hızla yerini almasını ve her mahalleden geleceğin kaşiflerini çıkarmayı hedefliyoruz.

Elektronik ve programlama bilgisi olmasa dahi hazırladığımız dokumanlar ve nasıl yapılır videoları ile 7’den 77’ye herkesin tariflediğimiz projeleri yapabilmesini amaçlıyoruz.

Her okula bir adet 3 boyutlu yazıcı ve elektronik setten oluşan teknoloji laboratuvarı kurulmasını bize destek veren gönüllüler ile birlikte gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

http://www.alikesfet.org/kesfet-ali-kesfet-misyonu/

sitede çok yavaş hareket edilebiliyor..geçişler uzun sürüyor..buna bi çözüm bulunsa..
faydalanmak için sabırsızlanıyoruz.harika bişeye benziyor.okulumun katılmasını çok arzu ederim.bi inceleyelim önce..emeğinize sağlık

Projeniz çok önemli bir proje umarım bir an önce dedikleriniz tüm okullarımızda gerçekleşir ve yazılım üreten bir nesil yetiştirebiliriz.

hocam en çok merak ettiğim STEM bağlantısı sorunlu. cuma günkü toplantı için önceden fikrim olsun istiyorum ama pek bir şey bulamadım.

bu arada fikir çok güzel

tebrik ederim hocam güzel bir düşünce faydalı kaynaklarda mevcut sitenizde, beğendim. :+1: :+1: :+1:

Geri