kertenkele ile savaş yardııımmm

Kodla Büyü

gakkosgirl

Aktif Üye
arkadaşlar kardeşim urfada gorev yapıyor evde devamlı kertenkele cıkıyor. Öldürmek istemiyoruz, eve girmemesi için bi cözüm bilen varmı hani kokulu bir ilaç tarzı birsey olur da kokusuna gelmez. veya hiç çözüm yoksa nasıl basedebiliriz kolay ölüm metotları bilen :? :cry:

Kolay gelsin mi diyelim geçmiş olsun mu diyelim tam bilemedim.bizim öğrenci evimize girmişti az daha aklımı oynatacaktım.allahtan cesur bi arkadaş vardı üzerine havlu attı. Sonrada üstüne çıktı. evimiz birinci kat ve bahçeliydi.sürekli karıncada oluyodu.üst kattalarda bu tür davetsiz misafirler daha az olur.evi değiştirin hocam kesin çözüm:)

hocam yanmış motor yağı veya sönmüşmüydü sönememişmiydi tam hatırlamaıyorum kireç evin etrafına dökün yılan ve birçok haşere için kesin çözüm. orda daha tehlikelisi akrep bulunur onun içinde bol miktarda tavuk beslemenizi tavsiye ederim. birde pencereleri sineklik teliyle sıkı birşekilde tellemenizi tavsiye edebilirim sonuçta kertenkele sinek ve kelebek avlamaya giriyordur.

benim 5 yıl görev yaptığım köyde kertengele 40 ayak örümcek hepsi vardı ben öldürmek yerine beslemeyi tercih ettim :D zaten zararsızlar

Ultrasonik fare-böceksavar deneyin.Belki kertenkele üzerinde etkili olur.
Ucuzlarından değil, profesyonel ve güçlü 100-150 civarı bir makine alın.
4-5 gün deneyin.Aksi halde iade hakkınızı kullanır ve iade edersiniz.

ZMF hocam ev en ust kat:) kardeşim cok tiksiniyor ilk önce fareler için olan yapışkanlardan alıp kartona surdu evin belli yerlerine koydu 1 ayda 4-5 tane yakalndı aşiretler mi nedir :p hiç bitmiyo koydukca yakalanıyorlar canlkıyken karton ile dısarı atıyolar ama muhtemelen ölüyolar öldürmek nereye kadar ? gelmesinler istiyoruz :D beslemeye niyetimiz yok bilisimci_009 istersen sana gönderelim besle :D

Geri