Kendi okulu dışında başka okula btr görevlendirilenler

Kodla Büyü

arquebus

Site Gezgini
Merhaba arkadaşlar kendi okulumda btr görevim yok başka okula görev istedim.Haftanin 3 günü kendi okulumda dersim var 2 gün btr görevim olan okula gidiyorum.Puantaj konusunda problem yaşıyorum .Btr olarak görevlendirildigim okul bana iki gün için 18 saat ek ders yazamayacagini 4+3 saat kendilerinin yazacağını diğer 4+3+4 ü kendi okulumun yazması gerektiğini söylüyor okulumsa ek ders için oradan puantaj almam gerektiğini belirtiyor.Benim durumumda olan arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim.

Aynen dediğin gibi yapıyoruz. Kendi okulumda olduğum günleri kendi okulum yazıyor. Diğer günler için gittiğim okuldan o günlere ait puantaj alıyorum. Bu konuyu neden sıkıntı yapıyorlar Gerçekten anlamadım

Hocam ilçe kordinatörünüz ile görüşün
Ben 3 gün diğer okula gidiyorum. Diğer okul orada bulunduğum günlerin puantajını gönderiyor.ornegin ben pazartesi Çarşamba ve cuma günleri oradayım. Orada bulunduğum tüm saatleri gönderiyor. Benim okul onu ek derse çeviriyor. Diğer okul 8 - 7 - 7 gönderiyor.sali ve perşembe günü boş bırakıyor.

Hocam bırakın müdürler kendi aralarında konuşup nasıl yaziyorlarsa yazsinlar. Siz aldiginiz ücrete bakın

Konu dışı biraz ama hangi okulda kaç gün görevlendirme alacağınızı niye göre belirliyorsunuz

İşte bu yüzden ileri gitmiyoruz sizin okul yazsa ne olacak diğer okul yazsa ne olacak nelerle uğrAşılıyor ya Allah aşkına bu nasıl iş şaştım doğrusu

Hocam ilçe kordinatörünüz ile görüşün
Ben 3 gün diğer okula gidiyorum. Diğer okul orada bulunduğum günlerin puantajını gönderiyor.ornegin ben pazartesi Çarşamba ve cuma günleri oradayım. Orada bulunduğum tüm saatleri gönderiyor. Benim okul onu ek derse çeviriyor. Diğer okul 8 - 7 - 7 gönderiyor.sali ve perşembe günü boş bırakıyor.

8 7 7 nasıl oluyor hocam ben de p.tesi çarşamba cuma başka okula gidiyorum 4 4 4 yazıyorlar kendi okulum da 3 3 yazıyor toplam 18 saat oluyor sizinki ise 22 saat oluyor nasıl anlamadım?

Müdürler ayarlayamiyor çünkü bilmiyorlar bana soruyorlar ilçe koordinatörü de aynı şekilde.

8 7 7 nasıl oluyor hocam ben de p.tesi çarşamba cuma başka okula gidiyorum 4 4 4 yazıyorlar kendi okulum da 3 3 yazıyor toplam 18 saat oluyor sizinki ise 22 saat oluyor nasıl anlamadım?

Ders tamamlama gittiğiniz okul ekdersi hesaplamaz girdiğiniz tüm dersleri gönderir kendi okulunuz maaş karşılığını düşer ekders hesaplar. 22 saat gönderiyor kendi okulunda 8 saat dersim var kendi okulunda onu 4 3 4 3 4 e çeviriyor.

Geri