Kayseri'de Formatörlük görevlendirmeleri

Kodla Büyü

YusufULUCANLAR

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kayseri'de Formatörlük görevlendirmeleri ne alemde bilen var mı? Kendi okulumdan başka bir okula formatörlük görevlendirmesi isteyebilir miyim? Kendi okulum ÇPL, okulda bilgisayar bölümü var ve ben TEF mezunu değilim. Bir ilköğretim okuluna formatör görevlendirmem yapılır mı? Bilen varsa yazarsa sevinirim.

Hocam kayseride eylülden önce gönderirler yazıyı formatörlük için. yaz ayları için görevlendirme yapılmaz. Ara tatildende temmuz 1 e kadar görevlendirme yaparlar.

kayseride eylül de yapılıyo hocam ama olurun çıkması eylül sonunu buluyo . yani eylül ekdersleri biraz sıkıntı olabilir duruma göre sonraki ay alınır gerçi. geçen sene öyle olmuştu

Arkadaşlar atama bölümünün görevlendirmelerin yapılıp yapılmamasıyla ilgili ciddi tereddütleri var. Görevlendirmelerin yapılması için bir süre beklemek ve Eğitektek'in itina ile (!!) yapmış olduğu formatörlük kadrosu çalışmasının sonucu beklemeyi düşünüyorlar. Atamadaki arkadaşlar açısından bakınca kafalarının karışması doğal.

Neyse sadede gelelim bir kaç dakikalık ikna çabamın ardından diğer illerdeki görevlendirmeleri hatırlattım. Eğitekten gelecek diye bekledikleri yazı gelmezse durumu nasıl açıklayacakları konusunda biraz düşünmelerini istedim. Hak verdiler.

Görevledirmeler olacakmış gibi yazı çıkartın , isimlerin gelmesi , yanlışların düzeltilmesi zaten iki hafta sürer bu arada beklediğiniz gelişme olmazsa hazır liste elimizde olur görevlendirmeleri yaparız diye teklifte bulundum. Şimdilik isimler istenecek her hangi bir olumsuz gelişme olmazsa görevlendirmeler 1 eylülden itibaren geçerli omak şartı ile yapılacak.
Son konuşulanlar bunlar.

Kolay gelsin

okulum nasılsa formatör olacaksın diye bilgisayar dersini seçmedi. şu ansa sıfır saat dersim var ve formatör görevlendirmesinden ses seda yok. Allah sonumuzu hayır eylesin.

Benimde formatörlük yazısı gelmedi. Eğer bir an önce gelmezse norm fazlalığından sürgün edileceğim galiba!

Formatörken her türlü işi yaptırıyorlardı. Müdür sürekli "bana formatörü çağırın" falan. Şimdide formatörlük yazısı gelmedi. Ne iş yaptırsak nasıl davransak diye düşünüyorlar.

Okuldayım, formatör olacam diye ders de verilmedi. Acaba yazıdan haberi olan var mı? Müdür acaba sana ders versek mi bu iş böyle olmadı diyor.

yazıda görevlendirmeler onaylanmadan formatör öğretmenlerin göreve başlamayacağı yazıyor derste yok ne yapacağız şimdi

Evet hem melikgazinin sitesinde hem de kocasinanın sitesinde görevlendirmeler valilik onayından itibaren geçerli diyor. Allah vere de hemen onaylansa. Bir de yazıyı iyice okudunuz mu adamlar geçen yılın ikinci dönemine ait yazıyı değiştirmeden milli eğitim müdürüne imzalatmışlar. Görevlendirme için 2010-2011 eğitim yılının ikinci döneminin son gününe kadar geçerli diyor. :)

Ekime kadar bekliyoruz artık, benim şükür 15 saatim var 5 güne yayılı olsa da.
Ama endişem yani kayserinin gecikmesinin sebebi de olan, bir türlü gelemeyen şu beklenen yazı geldiğince bizi artık kadrolu formatörlüğe çakacaklar. Norm sorunu bitmiş çözülmüş olacak ama bizde kaybetmiş olacağız. İnşallah öyle olmaz ne varsa derste var dersler geliyor diyebilecek kadar umutlu olmayı isterdim...

Kadromun bulunduğu okula formatörlük görevlendirmesi yapılamıyor Bilişim teknolojileri alanı olduğu için. Okulda da maaş karşılığı dersi dolduracak kadar ders yok. İlçedeki bir ilköğretim okuluna formatör görevlendirmesi isteyebilir miyim arkadaşlar?

patlıcan' Alıntı:
Okuldayım, formatör olacam diye ders de verilmedi. Acaba yazıdan haberi olan var mı? Müdür acaba sana ders versek mi bu iş böyle olmadı diyor.

Hocam hiç mi ders vermedi? maaş karşılığı da olsa bt dersi seçip size vermediler mi ?

maaş karşılığını dolduramayanların listesini istemişler. formatörlük görevlendirmesi de gelmedi bi görevlendirme daha yapıp başka okula verirler mi acaba ne dandik iş bu. bi standart getiremediler. Görevlendirme gelene kadar ek ders de alamıyoruz.

fbby' Alıntı:
maaş karşılığını dolduramayanların listesini istemişler. formatörlük görevlendirmesi de gelmedi bi görevlendirme daha yapıp başka okula verirler mi acaba ne dandik iş bu. bi standart getiremediler. Görevlendirme gelene kadar ek ders de alamıyoruz.

Hangi ilçe istemiş hocam. Bizim okula öyle bişey gelmedi. Kayseri Çok gecikti gerçekten. Eylül ayı ekdersini yediler resmen.

Melikgazi ilçesi hocam da şube Müdürü Ali Erdoğanı aradık az önce, formatörlük onayı gelmedi maaş karşılığını da dolduramıyoruz ismini listeye yazalım mı dedik. Oda zaten formatör olacak yazmanıza gerek yok dedi. 19 eylülden beri görevdeyiz yazık umarım onaylar 19 un dan itibaren geçerli olur.

Geri