kasanın yerini değiştirdik, şimdide açılmıyor.

Kodla Büyü

eslem

Site Gezgini
hiçbir şey yapmadım sadece kasanın yerini değiştrdim ama şimdide hiç açılmıyor. lütfen yardımcı olabilirsmnz? elektrik mi gitmiyor ya da içinde birşeyler yerindenmi oynadımı anlayamadım.. yardım edebilirmisinz lütfen?

hocam kasanın içini açıp power kablosunu taktığınızda anakart içinde yanan bir led varmı eğer yanan yeşil veya başka bir renkte varsa kasaa elektrik geliyordur demektdir. Sonra kasa içi parçaları kontrol edebilirsinizi. kolay gelsin

tekrar yerine götürün kasayı düzelir falan demicem:)))hocam belirtileri yazın,kasaya hiç elektrik gitmiyo mu?veya elektrik gidiyo da açılmıyo mu monitöre görüntü mü gelmiyo?

hocam güç kaynağın gitmiş olabilri bi başkası bi taneyle dene ama yer değiştirmeden gitmez herhalde
ksanaın arkasındaki açma kapama düğmesini kapatmış olmayın hocam

evrim hocam açma kapama düğmesi açık.. kasanın yerini değiştirmeyle ne olur ki yaaaaaa:(

dorian' Alıntı:
elektrik kablosunda sıkıntı olabilir mi? :lol:
buda olabilri yada prizde sorun olabilir onlarıda deneyin bir isterseniz. ama siz elinize bi güç kaynağı alıp anakarttaki yerlerine takıp bi deneyin bakalım ozaman çalışacakmı

hocam okulunuzdaki bir bilgisayar mı? vestel promega mı? eğer o ise bazen yapabiliyor bir süre sonra çalışır

Geri