Kasamı kendim yaptım II

Kodla Büyü
hocam on numara olmuş özellikle dolap kapağının tutacağı yaratıcı olmuş :)

Hocam yıllardır benim de yapmayı düşündüğüm şeyi yapmışsın:). Çok güzel olmuş tebrik ederim.

Mükemmel çok beğendim, eline sağlık hocam. Fikir olarak güzel. Evdeki eşyalara uygun dekoru bozmayan kasaların üretimi yapılabilir belki.. Daha önce var mıdır araştırmadım ama tutabilir.

evvela başlığa bakınca böyle birşey beklemiyordum (hani kasamı yaptım deyince topladım anlamında düşünmüştüm) ama güzel olmuş

hocam tahta yerine mermer kullansaydın ya. hem ısınmazdı hemde taş gibi bilgisayarın olurdu

emek vermişsiniz güzel de olmuş fakat elektronik devrelerden oluşan sıcaklığın yüksek derecelere çıkabildiği bir şeyi yanıcı bir maddenin içine koymak çok mantıklı değil.

öncelikle çok güzel olduğunu söyleyerek. bir eksiğinizi söylemek lazım sanırım. kasya fanları takmışsınız çok güzelde havalandırma delikleri açmamışsınız bu şekilde fanlar pek işe yaramaz çok ısınır kasanız.

bilisim-tef' Alıntı:
emek vermişsiniz güzel de olmuş fakat elektronik devrelerden oluşan sıcaklığın yüksek derecelere çıkabildiği bir şeyi yanıcı bir maddenin içine koymak çok mantıklı değil.
Mdf plastik kadar yanıcı değildir.

Geri