Kartel delindi ve yenisi ile değiştirdiler ...

Kodla Büyü

zet

Aktif Üye
Uşak sivaslı yolunda yol yapımında kaynaklanan bir çukura sert girdim galiba bu yüzden yap karteli delindi .
bana çekici ücretiyle beraber 600 liraya mal oldu. Şükürler olsun ki motoru indirmediler :D . Tamircilere pek güven olmaz bilirsiniz.

Ne diyelim hocam, çok çok geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun.

zet' Alıntı:
Uşak sivaslı yolunda yol yapımında kaynaklanan bir çukura sert girdim galiba bu yüzden yap karteli delindi .
bana çekici ücretiyle beraber 600 liraya mal oldu. Şükürler olsun ki motoru indirmediler :D . Tamircilere pek güven olmaz bilirsiniz.
kaç model marka ne ? ucuza kapatmışın.

tenten' Alıntı:
zet' Alıntı:
kaç model marka ne ? ucuza kapatmışın.
valla hocam arabanın başında bekledim bişey çıkarmasınlar diye Allaha şükür dediğin gibi bişey çıkmadı fazla gecenin köründe ben gözüm kapalı verdim zaten o parayı ama dava açılıırmı yol için bilmiyorum . Çünkü çok kişinin o gece o çukurlarda canı yandı . bu arada arabam wv bora 2003 trendline

Ekli dosyalar

• DSC_3764.jpg
    DSC_3764.jpg
    46.2 KB · Görüntüleme: 1,992
  • DSC_3766.jpg
    DSC_3766.jpg
    49.1 KB · Görüntüleme: 1,990
karter muhafaza yaptıracak arkadaşlar plastik dışında yaptırmasınlar, güvenlik gerekçesiyle artık ya yapılmıyor yada zayıf malzemeden yapılıyor. sebebi kaza anında motorun şaseden ayrılmasını sağlamak. aksi halde motor kabin içine girerek ayaklardan kırmaya başlayarak sizi öldürür. saç malzemeden yaptırmayın.

kaskosu yokmuydu hocam arabanın. birde boraların altı özellikle ön taraf çok alçaktır böyle yollarda dikkat etmek lazım. en iyisi çelik karter muhafaza taktırmak.

Bende ne karteli diyorum ya :lol:

Geçmiş olsun hocam. Köy okulunda görevlisiniz galiba, mercedes o model çünkü 8)

Geri