Kahve makinesi tavsiye

Kodla Büyü
Arçelik telve çift hazneliyi 2015 ten beri kullanıyorum suyunu kendisi su haznesinden alıyor. o zamanlar bu kadar alternatif yoktu kıyas yapamıyorum ancak performansından hiç bir şey kaybetmedi yıllardır. Arıza veya problemle karşılaşmadım. kaliteli kahve ile iyi köpük ve lezzeti yakalarsınız.
iste bende onlardan istiyorum gri renkli olan o modeller kral model okulda var herkes memnun ama uygun fiyata yenisini bulamadim nette yeni model var
bir onceki model icinde bi kac site sacma sapan anormal fiyatlar vermis komik

tam otomatik kahve makinesi alacaksanız ve latte türevlerini benim gibi sevmiyorsanız üst model alıp fazla para vermenize gerek yok bence. en fazla 2-3 çeşit içiyoruz zaten ve ayda yılda kullanacağım bir özellik için 2 katı para vermeye gerek yok.
Ergen çocuğunuz varsa yakında o türevleri yapan makineye de ihtiyaç olabilir :)

bende sizler gibi düşündüm hatta 1 yıla yakın french press ile yola deva mettim sonra otomatik makinalara bakarken en ucuzundan başladım araştırmaya ancak geldiğim nokta iyi ki almışım simdi filtre kahve içemiyorum gerçi sütlü modelleride içemiyorum ama cafe crema programı mükemmel birşey evdekilerde sütlü modelleri kullanıyorlar ve iyi ki almısız diyoruz ancak yine diyorum almak istediğiniz modeli mutlaka bulun aynı çekirdeği o makimnalarda deneyin oyle karar verin

Geri