KAĞITTAKİ YAZIYI BİLGİSAYARA AKTARIP DÜZENLEME

Kodla Büyü

botett

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elimdeki belgeyi bilgisayara aktarıyorum, fine reader programıylada düzenleme yapayım diyorum ama tanınmayan karakterler oluyor. Bu işi en doğru şekilde nasıl yapabilirim

abby reader programını dene hocam ben bi ara düzenlemiştim diye hatırlıyorum : :roll:

Peki photoshop programıyla düzenleme yapabilir miyiz

Arkadaşlar bu konu hakkında bir kaç kişiyle konuştum. Biri nitro pdf diye bir program önerdi programı bana verdi ama 32 bit benim pc 64 bit olduğu için şu an deneyemedim. Kullanan varmı acaba, yada bildiği bir yöntemi olan.

Smallpdf diye bir site var hocam orada online bir suru dosya uzantisina gore donusumler var bir bak istersen isine yarayabilir.

nitro pdf kullanıyorum. PDF dokümanı word,excel,powerpoint veya resim (png,jpf,tiff) dönüştürüyor. Arada karakter bozuklukları oluyor, ama kullanışlı bir program. pdf üzerinde silme ekleme yapılabiliyor.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Denemediğim farklı öneriler var onları da deneyip dönüş yaparım. . .

ABBYY Fine Reader bu alandaki en iy program diye biliyorum. Bu programın içindeki Screenshot Reader bazen daha güzel sonuçlar verebiliyor.

Ben de kitapta yer alan bazi sayfalari taratip uzerinde degisiklik yapmak istiyorum

Bunun icin hangi programi kullanmaliyim acaba

Hocam ayrıca her zaman bu programlardan %100 verim bekleyemezsin. Eğer dönüştüreceğin sayfa sayısı az ise elinle düzeltebilirsin. Ancak sayfa sayısı ve dönüştürülemeyen karakter sayısı çoksa Allah şimdiden kolaylık versin.

Geri