Kadrosu Halk Eğitim'de Olup Başka Okula Formatör Olur Mu?

Kodla Büyü

yasemin_d

Site Gezgini
Kadrosu Halk Eğitmi'de Olup Başka Okula Formatör Olur Mu? Böyle uygulamalar var mı? Olamıyorsa bununla ilgili bir yönetmelik var mı?

Olabiliyor.Bu şekilde kadrosu halk eğitimde olupta başka okulda formatör olarak çalışan arkadaşım var.

Ben Afyon dayım şuan 8 saat kurs veriyorum yeni kurs açılacağıda malum şu anda ilçe merkezde tekim gerçi tek olmadığım zamanda da ilçedeki her işe beni çağırıyorlar bende formaatör olup bari karşılığını alayım dedim ama il görevlendirilmez diyor.

Benim halk eğitime bir yazı gelmiş. Formatör olma dilekçesi. Formatör olmak istediğin kurumları yazıyorsun ve veriyorsun. Ben halk eğitimin kendisini yazıp vereyim diyorum. Bakalım artık. Olursa kendi kurumumda olsun. Olmazsa olmasın.

Halk eğitimde bilgisayar öğretmeni olarak çalışmak zor mu norm fazlasıym ve tayin isteyecekmişiz ilçemde halk eğitimde açık görünüyor yazmalı mıyım?

ben bu sene başında öyle bişe istedim ama yapamadılar bende kurs açmaya devam ettim sanırımuygulama farklılıkları var yine her zamanki gibi :-1:

Geri