Kadromun Bulunduğu Okuldan Farklı Okulda BTR?

Kodla Büyü

ugursamsa

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba, kadromun bulunduğu okulda 8 saat dersim var ve ilkokul olduğu için norm fazlası durumundayım şu anda. Norm kadro fazlası öğretmenlerin ataması henüz yapılmadı.

BTR başvurusunda kadromun bulunduğu okuldan başka bir okulu (Fatih projesi olmayan, ortaokul) seçtim. O okulda 12 saat ders bulunmakta ve kendi okulumda da 8 saat. Kadromun bulunduğu okuldaki derslere girme zorunluluğum var mı acaba?

ugursamsa' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba, kadromun bulunduğu okulda 8 saat dersim var ve ilkokul olduğu için norm fazlası durumundayım şu anda. Norm kadro fazlası öğretmenlerin ataması henüz yapılmadı.

BTR başvurusunda kadromun bulunduğu okuldan başka bir okulu (Fatih projesi olmayan, ortaokul) seçtim. O okulda 12 saat ders bulunmakta ve kendi okulumda da 8 saat. Kadromun bulunduğu okuldaki derslere girme zorunluluğum var mı acaba?
Kadronun bulunduğu okulda derslere girmen gerekiyor hocam ancak görevlendirildiğin okulda girme zorunluluğun yok.

mehmettuna68' Alıntı:
Kadronun bulunduğu okulda derslere girmen gerekiyor hocam ancak görevlendirildiğin okulda girme zorunluluğun yok.

Tercihleri yaparken ilçe mem gideceğin okulda derslere girip, btr yapacaksın dendi. Kadromun bulunduğu okulla ilişkim kalmayacaktı. Böyle söylendi ama şimdi de nerdeyse hergün bir okula gönderecekler :S

Bir sorum daha olacak. Gelecek ay norm fazlası öğretmenlerin ataması yapılacak deniyor. Eğer yapılırsa ve bana BTR olarak görevlendirildiğim okul gelirse bu durumda şuanki kadromun bulunduğu okulla hiçbir bağım kalmıyor mu?

Geri