Kablosuz Görüntü Aktarıcıya Meb Sertifikası Yükleme

Kodla Büyü

gazi57

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okula Dijital pano yapmak için koridora bir adet TV kurdum ve bu TV ye kablosuz bağlantı yapmak istedim.

Bunun için xiaomi mi stick aldım. mi stick android bir arayüze sahip oldugu için meb sertifikayı yükleyebilirim diye düşündüm ama malesef sertifikayı okuyamıyor.

Bilindigi gibi meb ağında sertifika yüklü olmayan cihazlar ağa bağlansa bile internet erişimi sağlamıyor.

Sizce sertifikayı yüklemenin bir yolu var mıdır.

Sertifika programları var istersenin google play storeden indirip deneyin.

certifika installer diye bir program var ama o da yükleyemedi.

okuyamıyor derken aldığınız hata nedir? yüklenmesi lazım.
aldıgım hata "sertifika dosyası okunamadıgı için yüklenemiyor" yani sertifika yükleme modülü yok android ayarlarda güvenlik kısmında da böyle bir yer yok

certifika installer diye bir program var ama o da yükleyemedi.

aldıgım hata "sertifika dosyası okunamadıgı için yüklenemiyor" yani sertifika yükleme modülü yok android ayarlarda güvenlik kısmında da böyle bir yer yok
sertifika dosyası hatalı inmiş olabilir mi? gerçekten okuyamıyor olabilir. stick'e xplore kurup sertifikanın üzerinde basılı tutup özelliklere baktığında hash değerini gösterir. aşağıdaki değerlerle karşılaştır.

MD5: 8d2ef0944d975dbf29e31078cec809cd
SHA-1: 3cc057ff39fb8599995035ed4c36d05c6e620adf

Android ayarlarda sertifika yükle kısmı varsa oradan sertifikaya bir isim vererek yükleyebilirsiniz. Denemedim tamamen tahmin

sertifika dosyası hatalı inmiş olabilir mi? gerçekten okuyamıyor olabilir. stick'e xplore kurup sertifikanın üzerinde basılı tutup özelliklere baktığında hash değerini gösterir. aşağıdaki değerlerle karşılaştır.

MD5: 8d2ef0944d975dbf29e31078cec809cd
SHA-1: 3cc057ff39fb8599995035ed4c36d05c6e620adf

Onlarda sıkıtı yok hocam kontrol ettim. Zaten anydesk ile bağlanıp dosya transferi yaparak aktardım.

Android ayarlarda sertifika yükle kısmı varsa oradan sertifikaya bir isim vererek yükleyebilirsiniz. Denemedim tamamen tahmin

Mesele de o zaten hocam sertifika yükleme kısmı yok. Güvenlik kısmında depodan sertifika yükleme kısmı yok. nasıl bir android sistem anlamadım

Geri