Kablosuz fare önerileriniz

Kodla Büyü
a4 tech pro seri öneririm... 20-30 tl verip ucuz bişey almamak lazım bence... indirimden 40 tl civarına a4 tech g10-730 modelini aldım (gold pc). 10 . ayında canavar gibi. otomatik güç kesme modu var ve pili çok az harcıyor. ben özellikle minik olmasını istemedim. laptop fareleri avucumun içinde kayboluyor. Bu öyle değil... ve kalem pil ile çalışıyor... tavsiye ederim...

Linkte bahsettiğin fareyi kullanıyorum. Sorunsuz. Tavsiye ederim. Ayrıca yine nano alıcısı bulunan Microsoft ürünü de eşim kullanıyor. Her ikisi de hem pil ömrü hem de sağlamlık açısından tavsiye ederim. Duracell pil ile 1 yıl olmasa da uzun süre kullanılıyor. Tek kalem pil takılıyor.

hocam kablosuz 2 tane farklı marka aldım(genius ve inca) memnun kalmadım. tavsiyem logitech

Ben de kablosuzlardan bıktım artık. 6-7 tane almışımdır 2 sene içinde. Sadece A4 Tech'in bluetooth mousesini beğendim. Sorunsuz kullanıyorum ama pili çabuk bitiriyor. 2 haftada pil değiştiriyorum. Ben de internetten kablolu mouse siparişi verdim. Yarın elimde. Hayırlısı bakalım...
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar ... e-56963179

Marka olarak logitechten şaşma hocam marathon m705 modelini aldım ben pahalı ama çok memnunum..

ben logitech M175 kullanıyorum. ilk aldığımda çalışmıyo sandım :) ama baktım kıpratınca imleç de kıprıyo sonra okudum kullanma klavuzunu farkında olmadan ışıksız mause almışım :) tavsiye ederim :+1:

tek söyleyebileceğim avucunuza tam otursun. küçük olmasın elinizle ilgili sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

LOGITECH M185,Kablosuz,1000 dpi,3B+1 Optik Notebook Mouse,Gri/Siyah 17,99 TL.
Tavsiye ederim.

Geri