KİMLER EĞİTİCİLİĞE DEVAM EDİYOR?

Kodla Büyü

kolayel

Üye
Ocak 2007'de eğitici oldum. O günden bu güne olumlu gelişmeler olmasını umut ettim. Eğiticiler için şartlar daha da olumsuz olarak gelişti. Neden eğiticiliğe devam ediyorum? Yeni çıkacak yönergeyi merak ediyorum. Görevlendirmeler valilik onayıyla olduğu için istediğim zaman öğretmenliğe dönebileceğimi düşünüyorum. Ama öğretmenliğe şimdi dönersem bir daha eğiticiliğe geçmem diye düşünüyorum. Bakanlıkta birkaç eğitime daha katılırsam bu benim kazanımım olur sanırım. Bu arada, eğiticiliği bıraksam en çok eşim sevinecek. Eğiticiliği bırakan ve eğiticiliğe devam eden tüm arkadaşlara selamlar. En iyi seçim, kişinin kendi seçimidir.

Ocak 2007 de bende eğitici oldum ve Temmuz 2007 de bıraktım. Üzüldüğüm tek nokta verilen bir kaç eğitim vardı ben ayrıldıktan sonra ona gidememem.
Ama onun dışında çok şey kazandım. Mesleğin daha 4. yılındayım ve Eğiticilik için erken olduğunu düşünüyorum. Hocamında dediği gibi En iyi seçim, kişinin kendi seçimidir.
saygılar :sleep:

Arkadaşlar, ben işletme öğretmenliği bölümünü bitirdim. İş eğitimi ticaret dersi öğretmeni olarak atandım ama yıllarca ilköğretimde böyle bir dersin olduğunu okul müdürlerine dahi anlatmaya çalıştım. Çoğu bana resim dersi de vermeye çalıştı.(işin kötüsü hiç de anlamam) Sonra benim dersim de kaldırıldı, bir günlük kursla teknoloji tasarım öğretmeni oldum (aynen kamyondan bozma otobüs misali). Bende bir yıl sonra okul formatörlüğüne başladım ve arkasından nisanda eğitici oldum. Şimdi okuluma dönsem ne olacak ki. Benim dört yıl eğitimini aldığım branşım gitmiş zaten. :? :?

bende devam ediyorum ama. hala herşey netlik kazanmış değil. zamanla değişecek mi daha mı kötü olacak bakalım

bay_zek' Alıntı:
bir 6 aydaha katlanılabilir...çünkü herşey bu altı ayda belli olavcak..
Unutma yıl 12 ay ve o 6 aydan sonra 6 ay daha var ne dersin gider mi o kadar
Tepeyi geçince başka bir tepenin çıkıp şehre ulaşamamaya benziyor bu :)
Umut fakirin ekmegidir,Hadi hayırlısı olsun

Yusuf hocam selamlar. Şanlıurfa Hilvan'da görev aldım. Tüm arkadaşlara saygılarımı sunar ve selamlar ederim.

Geri