Junior Sherif güvenlik kartı şifre problemi..yardım..

Kodla Büyü

maj

Üye
ayb 1400 Exper öğrenci bilg. image dan format attım ama güvenlik kart şifresi 12345678 diil.nasıl resetlerim .lütfen yardım.

aynı sorun bendede olmuştu.
c sürücüsünde driver içinde kurulumu var.
ordan programı kaldır, sonrada kartı kaldır...

Bunlurı denedim hala şifre hatalı diyor.acilen kesin bir çözüme ihtiyacım var..

Hocam 123456789 olması lazım bildiğim kadarıyla siz 9'u yazmamışsınız ama?

seltox' Alıntı:
güvenlik kartını çıkar,sonra tekrar tak şifresi zaten 12345678 olur

keşke o kadar kolay olsaydı hocam. kurulum cd si içerisinde bulunan clear uygulamasını çalıştırın . wındows klasrü içinde btzsnt dosyasını silecek . şansın varsa. sonra setup tan tekrar kurup btzsnt dosyasını yeniden oluşturusun .

ama yinede şifreyi unutmuşsan tek kesin çözüm biraz önce benzer konuda verdiğim yöntem .

üretici firmayı sakın aramayın deepfreze kurun diyorlar. sinirlerin bozulur.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    20.5 KB · Görüntüleme: 1,434
dnzli_87' Alıntı:
arkadaşlar güvenlik kartının şifresini yazacağımız ekrana nerden ulaşıyoruz bi yardım eder misiniz?

açılıs sırasın da bios tarama ekranından sonra Ctrl + Home kombinasyonu

kty38' Alıntı:
keşke o kadar kolay olsaydı hocam. kurulum cd si içerisinde bulunan clear uygulamasını çalıştırın . wındows klasrü içinde btzsnt dosyasını silecek . şansın varsa. sonra setup tan tekrar kurup btzsnt dosyasını yeniden oluşturusun .

ama yinede şifreyi unutmuşsan tek kesin çözüm biraz önce benzer konuda verdiğim yöntem .

üretici firmayı sakın aramayın deepfreze kurun diyorlar. sinirlerin bozulur.

Kty38 hocam bende kurulum cd si yok clear uygulamasını nereden bulurum?

arkadaşlar benim şöyle bir problemim var. bilgisayar yeniden başlatıldığında herşey siliniyor. kasaya baktım güvenlik kartı falan yok. bilgisayar başlayınca da ctrl+home yi denedim bu sefer de kullunıcı adı ve şifre istiyor. deepfreze de yüklü değil başka ne olabilir bilemiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

bilgisayar yeniden başlayınca herşey siliniyor :(

arkadaşlar benim şöyle bir problemim var. bilgisayar yeniden başlatıldığında herşey siliniyor. kasaya baktım güvenlik kartı falan yok. bilgisayar başlayınca da ctrl+home yi denedim bu sefer de kullunıcı adı ve şifre istiyor. deepfreze de yüklü değil başka ne olabilir bilemiyorum bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

turkuaz45 teşekkür ederim cevabın için ama daha önce duymadım vaccine ya da ubak bilgisayarını daha açıklayıcı olabilir mi :)

driver vaccine kaldırdım. sorun yok artık küçücük bir kelimenin paylaşılması bile ne kadar önemli şu vaccine kelimesi benim sorunumu çözdü çok teşekkür :)

Geri