Joomla Yayınlamak için en iyi en uygun host hangisidir?

Kodla Büyü

suferi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Joomla okul sitemizi yayınlamak istiyorum?sorunsuz kullanabildiğiniz desteği iyi olan adresleri paylaşalım...

netbilsis

Adamlar tam joomla üzerine çalışıyorlar. Edirnede bir firma.
Kendim aldım, bir çok kişiye de aldırdım. Hiç sorun çıkmadı.
Localdeki sitenizi ftp ile aktarın. Hiç bir ayar falan yapmadan bir mesaj yazın herşeyini ayarlıyorlar.
Başka sunucudaki dosyalarınızı alıp yayınlama hizmeti var.
Joomla sıfırdan kurulum yapıyorlar isterseniz. Tüm teknik hizmetler çok kaliteli ve ücretsiz ve anında.
Çok memnunum herkese tavsiye edebilirim. cmsturk diye bir siteleri var.

Ben sadece bir uyarı yapayım!!! Önceden joomla deyince Mjserver akla ilk gelen host firması idi...Kısa bir araştırma yaparsanız insanları 1-2 ay rezil ettiler...Benim bir tane sitem hala Mjserver'da ama allaha emanet..Kafalarına göre benim sitemin eski ydeğini koyuyorlar 1-2 günlük yaptıklarım silinip gidiyor...Anlayacağınız Mjserver sakat bir yer...

mefete' Alıntı:
Ben sadece bir uyarı yapayım!!! Önceden joomla deyince Mjserver akla ilk gelen host firması idi...Kısa bir araştırma yaparsanız insanları 1-2 ay rezil ettiler...Benim bir tane sitem hala Mjserver'da ama Allah'a emanet..Kafalarına göre benim sitemin eski yedeğini koyuyorlar 1-2 günlük yaptıklarım silinip gidiyor...Anlayacağınız Mjserver sakat bir yer...

Joomla sitelerimin bir kısmı kebirhostta bir kısmı sayfa.net te. İkisinde de sorun yaşamıyorum...

ben kebir host kullanıyorum sorunlarıma hızlı bir şekilde yanıt geldi.Fiyatı da sanırım diğer firmalara göre uygun. :++:

hepinize teşekkür ederim...
muallimim uyarın için ayrıca teşekkür. ÖĞretmeniz boşa para harcamayalım sıkıntı yaşamayalım...

muallimim' Alıntı:
netbilsis

Adamlar tam joomla üzerine çalışıyorlar. Edirnede bir firma.
Kendim aldım, bir çok kişiye de aldırdım. Hiç sorun çıkmadı.
Localdeki sitenizi ftp ile aktarın. Hiç bir ayar falan yapmadan bir mesaj yazın herşeyini ayarlıyorlar.
Başka sunucudaki dosyalarınızı alıp yayınlama hizmeti var.
Joomla sıfırdan kurulum yapıyorlar isterseniz. Tüm teknik hizmetler çok kaliteli ve ücretsiz ve anında.
Çok memnunum herkese tavsiye edebilirim. cmsturk diye bir siteleri var.

aynen, adamlar 14 yıllık firma. Joomla ile %100 uyumlu. cmsturk sitesi de kendilerinin. joomla konusunda uzmanlar.

ben buradan aldım hostumu. yıllık 50 tl (k12.tr alan adı dahil)

gayet memnunun. müşteri hizmetleri mükemmel. anında cevap alıyorsun. kaytarma filan yapmıyorlar. her soruna cevap vermeye çalışıyorlar. hiç sorun yaşamıyorsun. yaşasan da hallederler. joomla bilgileri gayet iyi. şu anda okullar için kampanyaları var.

benim joomla ile yaptığım siteyi referans olarak inceleyebilrisin.

http.//ekremcetinlisesi.k12.tr

NETBILSIS diyenlerdenim ben de. Özellikle desteklerini çok beğendim. Hızlı bir şekilde dönütleri var.

www.linesis.com
2 yıldır kullanıyorum ve pek bir sıkıntı olmadı.
Hep Asp.Net hem php yani ikisini de kullanabileceğiniz hosting paketleri var ben de zaten bunu kullanıyorum

Hocam firmanın php ve mysql desteği olması yeterli, gerisi tamamen kapasite+bandwidth+para...

netbilsis ve kebirhost gerçekten kaliteli hizmet verir. 4 yıldır sorunum olmadı ikisiyle de.

Karar olarak ya kebirhost yada netbilsis olacak..
Kebir hostta Bayi1 Yada bayi2 var;
Domain barındırma sınırsız...

Bence de NETBİLSİS. Sorduğunuz sorulara anında yanıt alabiliyorsunuz. Destek hizmeti çok iyi, fiyatlar da gayet uygun. 1 sene önce bu firmayı tercih ettim ve hiçbir şekilde sorun yaşamadım.

Geri