Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

joomla yardım

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında redoknot tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. redoknot

redoknot Aktif Üye

okulun eğitim kadrosunu yaparken listedeki herhangi bir öğretmenin üstüne tıklayınca o pencerede o öğretmenin bilgilerinin görülmesini istiyorum nasıl yapabilirim?

2. cogullu

cogullu Seçkin Üye Seçkin Üye

yeni bir haber yapın ve buraya öğretmen bilgilerini girin daha sonra bu haberin linkini öğretmenin resmine verin bu zor yol kolay yolu ise joomla için hazırlanmış fotoğraf galerileri var burda daha rahat yapabilirsin sana bir örnek
    www.termetml.k12.tr
    personelimiz bölümüne bakabilirsin

3. ethen

ethen Site Gezgini

4. yasarcan

yasarcan Seçkin Üye Seçkin Üye

personel bileşenini yükleyeceksin o zaman çok kolay..

Ekli Dosyalar:

5. redoknot

redoknot Aktif Üye

bileşeni nasıl oluşturuyoruz

dediğiniz personel bileşeni yükledim.yalnız bileşeni nasıl kullanacağımı açıkçası çözemedim idari,branş öğretmenleri diye kategorileri oluşturduktan sonra içine hocaların özgeçmişlerini eklemek istedim fakat kategori seçemiyorum.

6. aeness

aeness Aktif Üye

Arkadaşım personel bileşeni bence fazla güzel değil ve kullanılşlı değil. Bence Datso galeri bileşeninşi yükle. Sonra öğretmenleri bi kategori olarak ekle.
    Sonra bu kategoriyi yayınla. ana menü kısmına kadromuz diye bir menü ekle ve buranın linkini resim galerisinden öğretmenlerimiz kategorisi aç oranın linkini yaz. galeri kısmından da öğretmenlerimiz kategorisini yayından kaldır ki resim galerisindede görünmesin.
    yine yardım istersen aeness@mynet.com mail adresim oraya yazabilirsin. Herzaman yardımcı olabilirim.

7. murat__ank

murat__ank Üye

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in c:\program files\easyphp1-8\www\components\com_qpersonel\qpersonel.php on line 498
    slm arkadaşlar herşey iyi güzel de bir te kbu kaldı personel bileşeninde

8. murat__ank

murat__ank Üye

Notice: Undefined variable: func in c:\program files\easyphp1-8\www\components\com_ponygallery\ponygallery.php on line 293

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal