joomla yardım

Kodla Büyü

redoknot

Aktif Üye
okulun eğitim kadrosunu yaparken listedeki herhangi bir öğretmenin üstüne tıklayınca o pencerede o öğretmenin bilgilerinin görülmesini istiyorum nasıl yapabilirim?

yeni bir haber yapın ve buraya öğretmen bilgilerini girin daha sonra bu haberin linkini öğretmenin resmine verin bu zor yol kolay yolu ise joomla için hazırlanmış fotoğraf galerileri var burda daha rahat yapabilirsin sana bir örnek
www.termetml.k12.tr
personelimiz bölümüne bakabilirsin

personel bileşenini yükleyeceksin o zaman çok kolay..

Ekli dosyalar

• personel.zip
    105.8 KB · Görüntüleme: 56
bileşeni nasıl oluşturuyoruz

dediğiniz personel bileşeni yükledim.yalnız bileşeni nasıl kullanacağımı açıkçası çözemedim idari,branş öğretmenleri diye kategorileri oluşturduktan sonra içine hocaların özgeçmişlerini eklemek istedim fakat kategori seçemiyorum.

Arkadaşım personel bileşeni bence fazla güzel değil ve kullanılşlı değil. Bence Datso galeri bileşeninşi yükle. Sonra öğretmenleri bi kategori olarak ekle.
Sonra bu kategoriyi yayınla. ana menü kısmına kadromuz diye bir menü ekle ve buranın linkini resim galerisinden öğretmenlerimiz kategorisi aç oranın linkini yaz. galeri kısmından da öğretmenlerimiz kategorisini yayından kaldır ki resim galerisindede görünmesin.
yine yardım istersen aeness@mynet.com mail adresim oraya yazabilirsin. Herzaman yardımcı olabilirim.

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of [runtime function name](). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in c:\program files\easyphp1-8\www\components\com_qpersonel\qpersonel.php on line 498
slm arkadaşlar herşey iyi güzel de bir te kbu kaldı personel bileşeninde

Notice: Undefined variable: func in c:\program files\easyphp1-8\www\components\com_ponygallery\ponygallery.php on line 293

Geri