Joomla Tema Yapma Programı Full

Kodla Büyü
Re: Profesyonel Joomla Tema Yapma Programı Full

bu programla rasponsive özellikte temalar yapılamaz, menülere ve modüllere özel div yazılamaz.
tema yaparken benim tavsiyem crac-cklı kırılmış program kullanıp bilgisayarınıza ve sitenize virüs bulaştırmaktansa framework kullanarak kendi temanızı oluşturmanızdır.
aşağıdaki bağlantıda güzel anlatmışlar.
http://www.youtube.com/watch?v=sRRuYWhRGAY

Re: Profesyonel Joomla Tema Yapma Programı Full

k.cokol' Alıntı:
bu programla rasponsive özellikte temalar yapılamaz, menülere ve modüllere özel div yazılamaz.
tema yaparken benim tavsiyem crac-cklı kırılmış program kullanıp bilgisayarınıza ve sitenize virüs bulaştırmaktansa framework kullanarak kendi temanızı oluşturmanızdır.
aşağıdaki bağlantıda güzel anlatmışlar.
http://www.youtube.com/watch?v=sRRuYWhRGAY
..
+1
Hocama katılıyorum. Artisteer sadece BASİT temalar yapabileceğiniz bir programdır. Sadece joomla da değil wordpress, html vb.. temalar da hazırlayabilirsiniz. Ama hazırladığınız temalar kesinlikler profesyonel temalar olamaz.

kıod bilmeden, temaya özel panel yazmadan, tema ayarlarını site yönetim panelinden değiştirilebilecek şekilde ayarlamadan o temaya profesyonel tema diyemezsiniz.

JAT3 Framework kullanan arkadaşlar genelde art temalarını editlemek için kullanıyorlar.
profesyonellik yönetim panelinden kontrol edilebilir bir tema yapmak, JavaScript yazmak vb ise bilgisi olan bunu artisteer temasında da yapabilir bunun için eklentiler var..orjinal birşeyler yapmak için photoshop joomla eklentisi, joomla creator, deamweaver joomla eklentisi de kullanılabilir.
ama herkes kendi joomla temasını kodlama bilmeden yapabilsin diyorsak artisteer 1 numara..

erbay111' Alıntı:
JAT3 Framework kullanan arkadaşlar genelde art temalarını editlemek için kullanıyorlar.
profesyonellik yönetim panelinden kontrol edilebilir bir tema yapmak, JavaScript yazmak vb ise bilgisi olan bunu artisteer temasında da yapabilir bunun için eklentiler var..orjinal birşeyler yapmak için photoshop joomla eklentisi, joomla creator, deamweaver joomla eklentisi de kullanılabilir.
ama herkes kendi joomla temasını kodlama bilmeden yapabilsin diyorsak artisteer 1 numara..
..
front page ve dw gibi programlar hiç kod bilmeden web sitesi hazırlamanı sağlıyor. ama kim derki dw de hazırlanan bir sayfa HTML + css ile hazırlanan bir sayfadan daha stabildir ve daha hızlıdır !!!
işte artisteer de böyle bir program. kod bilmeden tema hazırlarsınız evet. ama o temanın modül pozisyonlarına müdehale etmek istediğinizde, yada bir bileşen için yapı ile biraz oynayayım dediğinizde işler karışıyor.

BaRBaRYaN' Alıntı:
erbay111' Alıntı:
..
front page ve dw gibi programlar hiç kod bilmeden web sitesi hazırlamanı sağlıyor. ama kim derki dw de hazırlanan bir sayfa HTML + css ile hazırlanan bir sayfadan daha stabildir ve daha hızlıdır !!!
işte artisteer de böyle bir program. kod bilmeden tema hazırlarsınız evet. ama o temanın modül pozisyonlarına müdehale etmek istediğinizde, yada bir bileşen için yapı ile biraz oynayayım dediğinizde işler karışıyor.
aynen ben de katılıyorum. artisterde yapacağın temayı zaten free temalarda da bulabilirsin. Günümüzde sitelere mobilden bağlananları düşünürsek rasponsive tema yapmanın önemini bir kez daha tekrarlamak gerekir. jat3 framework özü itibarı ile rasponsive dir. bunın quickstart versiyonunu kurarsanız temanız rasponsive olarak başlayacaksınız. daha sonra tema yönetim panelinden modül ve renkler kolaylıkla ayarlanabiliyor.
tabii şöyle birşey de var artisteer parayla alsan $129.95 dolar. joomla art ın 1 yıllık üyeliği 70 dolar. 2. yıl 50 dolar 2 yıl jooml a art 120 dolar yapıyor şu an 140 tan fazla temaları var. her ay da yeni tema çıkıyor. artisteer i warez kullanırsan temaların içine virüs atıyor ja nın da warez temaları virüslüdür. her türlü premium kulüp üyliği daha karlıdır

Geri