Joomla Tatil Köyü ve Yazlık Villa Tanıtım Sitesi

Kodla Büyü

Braweheart01

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Joomla sistemde yaptığım Tatil Köyü ve Yazlık Villa Tanıtım Sitesini Beğenilerinize sunuyorum.
talep olması halinde isteyen arkadaşlara tema ve eklentilerini paylaşabilirim.
https:// akcicekkonaklari. com

Joomla hâlâ kullanılıyor vay be. Yıllar önce güvenlik kaygısıyla joomlaya veda etmiştim.

Emeğinize sağlık. Bu tema ücretli hocam?

Ellerinize sağlık. Gördüğüm kadarıyla web sunucusu hazırlıyorsun istek üzerine. Tavsiyem o ki, joomla gibi uygulamalar kurulumları basit olsa da sonradan joomla üzerinde değişiklik yapmak baya zor olabiliyor. Kullanımı kolay bir web framework ve bootstrap çok daha iyi olabilir.

Ellerinize sağlık. Gördüğüm kadarıyla web sunucusu hazırlıyorsun istek üzerine. Tavsiyem o ki, joomla gibi uygulamalar kurulumları basit olsa da sonradan joomla üzerinde değişiklik yapmak baya zor olabiliyor. Kullanımı kolay bir web framework ve bootstrap çok daha iyi olabilir.
Joomlayı 2012 den beri kullanmaktayım. Acemilik zamanımda güvenlik açıkları çok oluştu fakat biraz öğrenince zorlukları aştım. Joomlaya hakimim lisanslı eklenti kullanıyorum. We-rez kullanmam. Sitelerimi güncel tutarım. Joomlada ve genel olarak web tasarım işinde güvenlik için belli kurallar vardır bunları uygularım. Web sitelerinin güncelleme ve içerik ekleme aşamasında joomladan kaynaklı sorun yaşamadım hiç. Müşterilerim de kolaylıkla güncelliyor sitelerini.

İletişim kısmındaki formda kullanılan yazı tipleri ve büyüklükleri sitenin genel temasına uygun değil değiştirmenizi tavsiye ederim. Bütünlük açısından.

Hocam elinize ve emeğinize sağlık güzel olmuş.
  • İletişim kısmında Rezervasyon yerine Rezarvasyon yazılmış. Aynı bağlantıda "Proje Talep Formu" başlığı tam okunmuyor gibi dolgu rengine saydamlık verilmiş bir çerçeve olabilir.
  • Birde çok fazla farklı renk kullanılmış bir bütünlük sağlanamamış gibi geldi bana.
Kırmızı, mavi, yeşil, eflatun vb... yerine sanki daha uyumlu bir renk paleti tercih edilebilir. Logoda mevcut olan sarı gri beyaz ve tonlarını kullansanız (kırmızı kullandığınız yerler kalabilir) sanki daha şık duracak gibi. Nacizane görüşlerim bunlar. İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim.

Geri