Joomla Nakliyat Sitesi

Kodla Büyü

Braweheart01

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar Joomla Sistemde tasarladığım nakliyat sitesini görüş ve beğenilerinize sunuyorum.
Site yootheme, yoopro şablonuyla tasarlanmıstır.
torbalinakliyat. com
olumlu - olumsuz yorumlarınızı beklerim. istek olursa temasını isteyenlere gönderebilirim.

neden aktif link yok hocam sadece onu merak ettim yani ben copy paste yapmakla uğraşmak istemedim

Merhaba arkadaşlar Joomla Sistemde tasarladığım nakliyat sitesini görüş ve beğenilerinize sunuyorum.
Site yootheme, yoopro şablonuyla tasarlanmıstır.
torbalinakliyat. com
olumlu - olumsuz yorumlarınızı beklerim. istek olursa temasını isteyenlere gönderebilirim.

Üstte bulunan arama kutusuna ihtiyaç yok.

Sizleride WP ye bekliyoruz :)

Üstte bulunan arama kutusuna ihtiyaç yok.

Sizleride WP ye bekliyoruz :)
hocam eticarette wp ye geçtim ama ben seo işlerini wp de yapamıyorum özellikle seo isteyen sitelerde joomlada ısrarcıyım. wp ye niyeyse tam ısınamadım europaspor .com cocuklarayapayzeka .com wp sitelerimden bazıları ama şimdilik joomla ile devam ediyorum

Emeğinize sağlık. Galerideki Asyalı arkadaşlar kadrolu mu? :) Diğer fotoğraflar arasında biraz dikkat çekiyor da.

forum kurallarına aykırı. bu tür paylaşımlarda link aktif olursa sonu üyelik banlanmaya kadar gidebiliyor
Memlekette her şey doğru link paylaşmak mı yasak :) Bu forumun miladı dolmaya başladı. Eskiden teknik konular ve yazılımla ilgili konular paylaşılırdı. Açıkçası çoğu destek için yabancı kaynaklara bakıyorum. Bir de şu sitenin tasarımını değiştirsin kim ilgileniyorsa. 20 yıl öncenin tasarım zevki. Bu yorumla üyeliğim yakında banlanacak senin mantığına göre :)

Memlekette her şey doğru link paylaşmak mı yasak :) Bu forumun miladı dolmaya başladı. Eskiden teknik konular ve yazılımla ilgili konular paylaşılırdı. Açıkçası çoğu destek için yabancı kaynaklara bakıyorum. Bir de şu sitenin tasarımını değiştirsin kim ilgileniyorsa. 20 yıl öncenin tasarım zevki. Bu yorumla üyeliğim yakında banlanacak senin mantığına göre :)
Haklısınız link paylaşmak yasak olmamalı. İmzamdaki linkler aktif fakat tıklanmıyor, bu yasak nedeni ile. Yönetimin bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Bu konuda 1 kere uyarı aldığım için ben yasağa uyuyorum. Eskiden joomla bölümü ayrıydı şimdi tüm CMS'ler aynı yere alındı. Bu bölümde aktif paylaşım yapan kimseler yok. Yönetim bana yöneticilik verirse bu bölümleri yeşillendiririm

Geri