joomla baner

Kodla Büyü

mustafaakinci

Aktif Üye
arkadaşlar hazırladığım bir baneri joomle yönetim panelinden siteye eklemek istiyorum. ama beceremedim yardımcı olsanız sevinirim

arkadaşalar template'in resim klasörüne resim atamıyorum. çünkü dizinin yazma izni yok sanırım. nasıl bir çözüm önerirsiniz. acil lütfen :(

Dosya transferinde hangi programı kullanıyorsan onda klasör üzerinden sağ tıkla
file attributes var orda izinleri 755 yapabilirsin izinler olmuyosa cpanel yada plesk(yönetim panelinden) yapabilirsin hiç olmadı hostingi aldığın yere mail atarsın. kolay gele

Hocam bi ftp programı kullanıyorsan olması lazım...Yazma izinleri açıkdır...

cute ftp kullanıyorum. izin 755 zaten . fakat resimleri yüklemiyor. ve izinleri değiştirmeme template dizinindeki seçili temanın dosyaları için izin vermiyor.

Hocam joomla xplorer bileşenini yüklerseniz dosya atma için ftp programı kullanmanıza gerek kalmaz yönetici panelinden halledebilirsiniz.

büyük ihtimalle sistemde apachi sahiplenmesi var. plasch olarak ayarlı ise sanırım böyle bir sorun olmazdı. joomlaexplorer diye bir bileşlen varmış sanırım bu yollar çözüm bulan arkadaşlarım vardı

gözlerim mi bozuk ne, orada resim değil flaş animasyon var.??? önce şablonun olduğu klasörün , http://www.cizrelioglulisesi.k12.tr/cms ... td/images/, içine istediğin resmi at. sonra css ayarlarında flaş animasyonun, flashrotator.swf, yerine istediğin resmin adresini ver.

yada ..../modules/js_flashrotator/flashrotator.swf senin flaş animasyon adresin, buraya daha cici bir animasyon ekleyebilirsin/değiştirebilirsin. :)

Bunlardan hiç bri olmassa modülü kapat, öyle dene. belki modül etkin olduğu için banner kapatıyodur.

bu arada bu modülü bana gönderebilirmisin, denemek isterim.

hocam imageshack sitesine upload edersen o da sana linkini verir böylece kendi alanından da yememiş olursun

Geri