Joomla 3.3 Reklam Ajansı Sitesi

Kodla Büyü

Braweheart01

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhabalar Joomla 3.x sistemde tasarladığım Reklam Ajansı sitesini paylaşıyorum
www.kutayreklam.net
Olumlu - olumsuz yorumlarınız bu yönde çalışma yapanlara fayda sağlayacaktır. Teşekkürler

Emeğine sağlık hocam şık olmuş...
Üst menu ve Alt menülerde yazı karakterlerini bilerek büyük yapmadıysan template.css dosyasından "uppercase" leri "none" olarak değiştir...

tasarım çok hoş olmuş hocam. hocam bu templateleri satın mı alıyorsunuz

Muzilla' Alıntı:
Emeğine sağlık hocam şık olmuş...
Üst menu ve Alt menülerde yazı karakterlerini bilerek büyük yapmadıysan template.css dosyasından "uppercase" leri "none" olarak değiştir...
logo ile karşılıklı menü karakterleri. eğer yazıyı küçültürsem logo kötü duruyor. ikisini birbirine eşitlemeye çalıştım
Temayı satın aldık.

Hocam temanız çok hoş. Bu temayı nereden ve kaça aldınız? Alırken size özel lisanslama yapıldı mı?

s3zgin' Alıntı:
Hocam temanız çok hoş. Bu temayı nereden ve kaça aldınız? Alırken size özel lisanslama yapıldı mı?
themeforestten aldım tek siteliktir ama birçok sitede kullanılabilinir. ben lisansa değil de temizlikten yanayım. warezden virüslü tema indirmek yerine ömür boyu güncellenebilir temiz yapımcıdan direk indrilmiş tema olması önemlidir.

herkes meb in hazır şablonuna sabitlenince joomla başlıkları baya azalmıştı. özlemişim jumla yı. hatırlattığınız için teşekkürler hocam :)

temanın grafik kalitesi kadar kullanılan temanın alt yapısı da önemlidir. , kutay reklamın alt yapısı yootheme warp 7 fremework tür. warp 7, joomla teknolojisinde gelinen son noktadır.

Geri