Joomla 2.5 Rehabilitasyon Merkezi Sitesi - Yeni Tamamladım

Kodla Büyü
Emeğine sağlık hocam güzel olmuş, ancak sunucunuzdan mı nedir site yavaş açılıyor...

sunucum turhost kullanmaktayım
2 gb hosting alanı var. tema ve tüm eklentiler lisanslıdır.
kullandığım temonun demo su da aynı hızla açılıyor.(demo.rockettheme.com) hızın biraz yavaş olmasının nedeni sitede kullandığım grafiklerin biraz fazla olması (tahminimce)
Şimdi bir bölümü iptal etsem kalanı siteye yaymak için tüm eklentilerin tek tek boyutunu hespalayıp yeniden hesaplamam gerekir.
bu konuda şimdilik beklemedeyim

Gayet güzel bir çalışma olmuş. Ancak resimle metin atası biraz boşluk bıraksan daha estetik olur. Resim konumlandırma bölümünden yapılıyordu 1.5 te. Metinleri de iki yana yasla şeklinde biçimlendirmen iyi olur.

karakartall' Alıntı:
Gayet güzel bir çalışma olmuş. Ancak resimle metin atası biraz boşluk bıraksan daha estetik olur. Resim konumlandırma bölümünden yapılıyordu 1.5 te. Metinleri de iki yana yasla şeklinde biçimlendirmen iyi olur.
teşekkür ederim, hiç gözüme takılmamıştı. Şimdi düzelttim.
Yalnız ortadaki müdürün resminden sonra boşluk bıraktığımda kayma yapıyor. Bunu dramvieverde kodlama ile yapmam gerekecek.metin düzenleyici pasif kalıyor

k.cokol' Alıntı:
teşekkür ederim, hiç gözüme takılmamıştı. Şimdi düzelttim.
Yalnız ortadaki müdürün resminden sonra boşluk bıraktığımda kayma yapıyor. Bunu dramvieverde kodlama ile yapmam gerekecek.metin düzenleyici pasif kalıyor
Resim düzenleme seçeneklerinde var. insert/edit image/apparance/class-->Caption veya system pagebreak

valla düzeltiyorum arada 1 parmak boşluk bırakıyoum o zaman da tüm modüller kayıyor. en son bu halde bıraktım
ilk kez böyle birşey gördüm ancak böyle işin içinden çıkabildim

Geri