Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Joomla 1.7 hata yardım

Konu, 'CMS Sistemler (Wordpress PhpBB Drupal Xenforo vs.)' kısmında mkarakus30 tarafından paylaşıldı.

1. mkarakus30

mkarakus30 Üye

iyi akşamlar joomla 1.7 kullanıyorum.Bilgisayarbilişimden yararlanarak özel html modülü oluştururken izinlerin kapatılması gerektiği yazıyordu.ben de öyle yaptım ama aşağıdaki hatayı aldım ondan mıdır acaba başka sebebi var mıdır admin paneline de giremiyorum host sitemde bilgimiz yok bu sorunla diye yardım alamadım
    directadmin panelim var oradan bir düzeltme yapılabilir mi yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

2. k.cokol

k.cokol Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

özel html modülü ile izinler arasında hiçbir bağlantı yoktur.
    tüm joomla siteleri için izinler klasörlerde 755, dosyalarda 644 olmalıdır. Siz bunu yaptıktan sonra sitenizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
    olayı düzeltmek için filezilla ftp ile alanınıza bağlanacaksınız önce klasör ve dosya izinlerini düzenleyin. olmazsa phpmydmin panelinde jos_user tablosunu bulun o tabloda password yazan yere e10adc3949ba59abbe56e057f20f883e yazarsanız admin şifreniz 1-2-3-4-5-6 olur. ayrıca jos_user tablosunda super administrator olup olmadığınızı kontrol edin.
    ftp şifreleri elinizde yoksa hiçbir şey yapamazsınız

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal