İzmir'deki Öğretmeni Öldüren Öğrenci Çok Efendiymiş..

Kodla Büyü

soouuk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.ntvmsnbc.com/id/25386302 şaka gibi ifadeler,Öğrencinin babası oğlunun çok efendi olduğunu,bir tane müdür yardımcısının çocuğa bağırınca çocuğun psikolojisinin bozulduğunu söylüyor.

Bizim velilerimiz geldi aklıma,"benim çocuğum yapmaz öyle şey" diyen velilerimiz..

bizde en berbat öğrencinin velisi bile çocuğu için tıp kazanır diye düşünüyor

içimden neler geçtiğini bilemezsiniz

hayatta duymadığınız hakaretler geliyor aklıma

Allah böyle insanların cezasını versin yazabiliyorum ancak

suçluyu cezalandırmak yerine suçsuzları cezalandırmak ve madurların acısını artırmak bizim ülkemize has bir özellik sanırım

Öldürülen öğretmenin cenazesinde bile "Daha öncedende söyledim yine söylüyorum, öğrencilere şevkatle yaklaşılmalıdır" diyen bir bakanımız oldukça daha çoooook.....

aliantep27' Alıntı:
Öldürülen öğretmenin cenazesinde bile "Daha öncedende söyledim yine söylüyorum, öğrencilere şevkatle yaklaşılmalıdır" diyen bir bakanımız oldukça daha çoooook.....

öylemi dedi ahlaksız

yazıklar olsun

kendi çocuğu öğretmen olsa ve öldürülse ne düşünür saygısız herif

kendi çocuğumu iyi ki memur yapmamışım diyen birisi için bu cümlenin bir anlamı yoktur hocam

Bakan çıkıp kucaklamamış mı daha o veliyi... Tam bizim bakanın istediği gibi veli...

serkanholep' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:

öylemi dedi ahlaksız

yazıklar olsun

Kendi kulaklarımla duydum açıklama yaparken.
İşin kötüsü bu gibi laflar her daim söyleniyor ama alışkanlık yapmış kimse tepki göstermiyor tıpkı bugün ki haberleredeki gibi:
her-telden-f29/ogretmenler-bu-sozlere-cildiracak-tabiki-dincer-den-t96025.html

sizleri bilemiyorum ama öğretmenlik mesleğinde vicdani olarak yapabileceklerimin hiçbirini yapmıyorum artık

yapmayacağım da

bana asli görev olarak verilenlerin haricinde hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden

aliantep27' Alıntı:
serkanholep' Alıntı:
aliantep27' Alıntı:

öylemi dedi ahlaksız

yazıklar olsun

Kendi kulaklarımla duydum açıklama yaparken.
İşin kötüsü bu gibi laflar her daim söyleniyor ama alışkanlık yapmış kimse tepki göstermiyor tıpkı bugün ki haberleredeki gibi:
her-telden-f29/ogretmenler-bu-sozlere-cildiracak-tabiki-dincer-den-t96025.html

Hocam içimizde bile bir sürü irlandalı varken neyin tepkisini bekliyorsunuz...

Geri