İzmir'de BTY ve Scratch Atölyelerine Bekliyoruz.

Kodla Büyü

Olcay Büyükçapar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, İzmir İnternet Haftası'nda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da iyi örnekler sergilenecek ve çeşitli konularda atölye çalışmaları yapılacak. Başvuru adresi şöyle: http://www.izmirmembis.gov.tr/basvuru/
Elbette atölyelerden bizim için daha önde olanı BTY ve Scratch.

BTY Atölyesinde İzmir zümresi tadında paylaşımlar yapmak istiyoruz.
Scratch Atölyesinde elimizdekileri ve deneyimlerimizi paylaşmak istiyoruz.

Bu iki atölye çalışmasına İzmir'de görev yapan arkadaşları davet ediyoruz. Çalışma "düz anlatım" ile yapılmayacak:) Garanti ediyoruz. Hatta anlatım bile olmayacak. Olabildiğince uygulama yapıp tartışacağız. Ben ve Fatih hocamın görevi sadece katılımcı olmak, biz de deneyimlerimizi paylaşmaya çalışacağız.

15 Nisan Salı günü Karabağlar İTO Vakfı Süleyman Taştekin Teknik ve EML (UZEM)'de olacak. 30 kişilik, gayet ferah bir Uzaktan Eğitim Merkezi.

Son başvuru tarihi : 2 Nisan 2014 Çarşamba
Tanışmak, çay içmek, sohbet etmek ve bildiklerimizi paylaşmak için İzmir'deki zümrelerimizi bekliyoruz.

Ekli dosyalar

• 2014-internet-Haftasi-Logo.png
    2014-internet-Haftasi-Logo.png
    22.2 KB · Görüntüleme: 1,978
  • Atolye_BTY_Scratch.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 123
üstad turneye filan çıksanız artık şöyle içerileri doğru olmaz mı :)

Tüm katkı sağlayanların ellerine sağlık, izmir yıllardır bu konuda maşallah öncü.

scratch çalışmasına başvuru yaptım

sayı sınırlaması var mı acaba
her başvuru yapanı alcaklar mı (izmirde çalışıyom)

Selim hocam bu pilot çalışma gibi olacak. Aslında -daha önce de seninle bu konuda yazışmıştık- daha büyük, ülke çapında BT Öğretmenleri ve BTY dersi zümresi hayallerimden biridir. Bu atölyeden çıkacak sonuçlar bizi cesaretlendirecek ya da vazgeçirecek. İzmir'de bize destek vermeye her an hazır kocaman yürekli insanlar var eksik olmasınlar, onlar sayesinde hevesle çalışıyoruz.

@sarix hocam, 30 kişi diye biliyorum, birlikte olacağımızı umuyorum. Başvurunuzdan mutlu oldum, ilginize teşekkür ederim ekip arkadaşlarım adına.

sadece izmir öğretmenleriyle sınırlandırılması atölyelerin çok büyük kayıp diğerleri için.üstelik tek atölye şansı vermişler :sleep:

Basvuran arkadaslara duyuru, resmi yazi cikti muhtemelen pazartesi teblig edilir. Her iki atolyeye de katilim oldukca yogun, tesekkur ediyoruz ekip arkadaslarimiz adina.

Geri