işyeri bilgisayarlarımıza netsupport kurulmuş, acil yardım

Kodla Büyü

nutella

Üye
merhabalar, acil yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar. bizim iş yeri web sayfasını yapan arkadaş bilg.öğretmeni ve patronumuz iş yeri bilgisayarlarımıza netsupport kurdurmuş :eek: bu durumdan fazlasıyla rahatsızım. bilgisayarımın izlendiği anı anlayabilir miyim? mesela ekranımda o an herhangi bir değişiklik vs oluşuyor mu? bu programı kendi bilgisayarımda silmeden, etkisiz hale getirme şansım var mı? 30 yaşında bir bayanım, öğrenci gibi izlenmekten çok rahatsız oluyorum. n'olur bir yardımcı olun ...

cevabın için tşk. o dosyayı seçip işlemi sonlandır mı diyeceğim?
daha sonra tekrar aktif edebiliyormuyum peki?

pasif hale getirdiğinizde sizi bilgisayarında göremediğinden sizden süphelenmeye başlayacaktır, bence en doğrusu izlenmek istemediğinizi söylemektir.

zaten pasif ve tekrar aktif hale getirme şansım varsa programı ara ara pasif hale getirmek istiyorum. çok problem olmaz.
işlemi sonlandırdıktan sonra, programı tekrar çalıştırıp aktif hale getirme işlemini nasıl yapıcam?

patronu tebrik ediyorum :alkis: özellikle devlet dairelerinde de olmalı bu

hayır öğrenci değiliim :) keşke olsaydım ama.. isterseniz özelden yazın bana, yazdıklarınızıda silin..

bense patronumu hiç tebrik etmiyorum, güvenmiyorsa çalıştırmasın derim. kendime ait özel şeylerim olabilir, banka şifrelerim vs yazarken görebilir. günün 10 saati işdeyken hiç mi interneti arada kendim için kullanmak hakkım değil. kim kullanmıyorum derse yalan söylüyordur..

işin neydi ki?
bura ağırlıkla bilgisayar öğretmenlerinin girdiği site olunca insan şüpheleniyor öğrenciden :)

netsupport configuration tools'dan portu değiştir. 1 arttır mesela bu durumda program çalışırken bile göremicektir veya bilgisayarına firewall kur oda engeller

muratti32' Alıntı:
netsupport configuration tools'dan portu değiştir. 1 arttır mesela bu durumda program çalışırken bile göremicektir veya bilgisayarına firewall kur oda engeller

teşekkür ederim, programı çalıştırıp network settings'den portu 1 arttırdım. tekrar eski haline getirdiğim zaman beni yine görebilir değil mi?

Geri