işyeri açma belgesi

Kodla Büyü

ares0106

Aktif Üye
günaydın. Okuldan mezun olan öğrenciler için işyeri açma belgesi hazırlayacağız. bunun için excelde bir makro hazırladık ancak işyeri açma belgesi neredeyde mukavva kadar kalın bizim yazıcılar ya kağıdı sıkıştırıyor yada kaydırma yapıyor. geçen sene bir kırtasiyede kyoceranın büyük baskı makinalarıyla zar zor yapmıştık. sizler nasıl yapıyorsunuz hangi yazıcı kullanıyorsuz

valla hocam bende excelde program yapmaya çalışıyordum daha çıktı aşamasına gelmedim..acaba makroyu bizede gönderebilirmisin??

ares0106' Alıntı:
günaydın. Okuldan mezun olan öğrenciler için işyeri açma belgesi hazırlayacağız. bunun için excelde bir makro hazırladık ancak işyeri açma belgesi neredeyde mukavva kadar kalın bizim yazıcılar ya kağıdı sıkıştırıyor yada kaydırma yapıyor. geçen sene bir kırtasiyede kyoceranın büyük baskı makinalarıyla zar zor yapmıştık. sizler nasıl yapıyorsunuz hangi yazıcı kullanıyorsuz

konya meram endüstri meslek lisesi matbaa bölümünden satın alıyorsunuz. tüm türkiye alıyor.. her türlü belge hazır. her türlü kırtasiyedekinden de kat be kat ucuz.

hocam biz ankara ahi evran mesleki eğitim merkezinden alıyoruz belgeleri. belge hazırda bu belgeleri doldururken sorun yaşıyoruz

Geri